Cosmos, Maker, XRP Fiyat Analizi: 3 Eylül

Aşağıdaki coin’lerin tümüXRP, Cosmos ve Maker,% 5-15 artışla yükseliş görünümüne sahipti. Bunun nedeni, Bitcoin’in fiyatındaki son düşüş, değerini 11.800 dolardan 11.100 dolara düşüren düşüş olabilir.

XRP

Kaynak: TradingView’de XRPUSD

XRP, 0.3255 $ ‘da geçici bir zirveye ulaştıktan sonra düşüş eğiliminde. Kripto para biriminin fiyatının grafiklerde nasıl konumlandırıldığına bakıldığında, paralel kanalın alt bandına düşme ihtimali var gibi görünüyor. Stokastik RSI aşırı satım bölgesinde iken, RSI göstergesi henüz aşırı satım bölgesine girmedi. Alt bantta sıçrama sonrasında% 9’luk bir pompa beklemesi muhtemeldi.

Evren [ATOM]

Kaynak: TradingView’de ATOMUSD

Cosmos, düşen üçgen oluşumunda kötü bir düşüş kaydetti, ATOM’un fiyatı üçgenin dibinden% 14 değer kaybetti. O zamandan beri, ATOM iki desteği ihlal etti – 6,623 dolar ve 6,41 dolar, kripto para birimi grafiklerde 5,879 dolara çok yaklaştı. Ancak, en son desteğin yakın zamanda herhangi bir zamanda test edilmesi pek olası görünmüyordu. ATOM’un doğal seyri, basın zamanı fiyatından% 3’lük bir yükseliş artışı olacak bir seviye olan 6.411 $ ‘a geri dönecek.

Başka bir artış,% 6.87’lik bir artışla 6.623 dolara kadar mümkün olabilir.

Fiyat ve RSI yükseliş eğilimindeydi [yellow lines]yukarıda belirtilen tahmini gösterir ve doğrular.

Yapıcı [MKR]

Kaynak: TradingView’de MKRUSD

Yapımcının çizelgeleri, hala oluşturulmuş olan tutamakla birlikte, oluşumda potansiyel bir fincan ve kulp sunuyordu. MKR’nin fiyatı 632 $ olarak kaydedildi ve yakında% 10-11’lik bir pompa bekleniyor. Bu pompa, potansiyel modelin gövdesini tamamlayacaktır. Ancak bunu ihlal etmek, kripto para birimi için daha yüksek bir gelecek anlamına gelir.

Stokastik RSI, basın zamanında yükseliş eğilimi göstermeye hazırdı, ancak bu belki de ancak bazı yatay fiyat hareketlerinden sonra gerçekleşecek.