Cosmos, EOS, Aave Fiyat Analizi: 27 Mart

Daha kısa zaman dilimlerinde, yükseliş trendine doğru ivme tersine döndü. coins Cosmos ve Aave gibi. İyileşme yolunda, hala üstesinden gelinmesi gereken bazı kilit direnç seviyeleri vardı. EOS 4 doların üzerine çıktı ve bir tedarik bölgesi ile karşı karşıya kaldı.

Evren [ATOM]

 

Kayıp bitcoin konusunda endişelenmeyin! 100’den fazla ucuz kripto para birimini güvenle satın almak için tıklayın ve üye olun!

ATOM, talep bölgesini 16-16,7 $ ‘da test etti ve 18 $ seviyesini dirençten desteğe çevirmek için sıçradı. 20 EMA (beyaz), kısa vadeli yükseliş momentumunu göstermek için 50 EMA’nın (sarı) üzerinde hareket ediyordu.

RSI nötr 50’nin üzerine çıktı ve yazı yazılırken 64 değerini göstererek ATOM’un arkasındaki yükseliş momentumunu yeniden teyit etti.

19,8 dolar ve 21 dolar, ATOM boğalarının üstesinden gelmesi gereken bir sonraki direnç seviyeleri.

Cosmos (ATOM) fiyatı şu anda 18,34 dolar civarında.

 

EOS

 

EOS’un arkasında bazı yükseliş işaretleri vardı, ancak uzun bir pozisyona girmek için henüz çok erkendi.

Fiyat, destek görevi gören 4 dolarlık geri çekilme seviyesinin üzerine çıksa bile, 4,3-4,5 dolarlık arz bölgesi EOS için hemen tepeden tırmandı. Kısa vadede, 4,3 $ ‘ı hedefleyen bir kafa derisine girmek için 4.04 $ seviyesinin yeniden testi kullanılabilir.

OBV son birkaç gündür yükseliş eğilimindedir ve bu satın alma baskısı, tedarik bölgesinin test edildiğini görebilir. Bununla birlikte, 3.98 $ ‘lık sıkı bir stop-loss önerilir. Müthiş Osilatör geriliyordu ve aşağı yöndeki kısa vadeli yükseliş, 4.04 dolara küçük bir düşüş görebilir.

Uzun vadeli görünümde, EOS’un 2,38 dolardan 5,6 dolara daha büyük bir hareketine bağlı olarak 3,6 dolardan% 50 geri çekilme seviyesi savunuldu. Bu savunma, arz bölgesini önümüzdeki günlerde taleplerden biri haline getirerek teyit edilecek yukarı yönlü direncin işaretini verdi.

EOS fiyatı şu anda 4.03 dolar seviyesinde.

 

AAVE

 

Mavi ile işaretlenmiş, AAVE için bir yükseliş senaryosudur. Azalan üçgenin (turuncu) altındaki dağılım, 360 $ ‘ı yeniden test etmek için 300 $ işaretinin yakınında güçlü bir sıçrama gördü. 344 $’ lık% 38.2 geri çekilme seviyesi şimdi çok önemli hale geldi. Yukarı yönlü bir durumun oluşması için 340-350 dolarlık bölgenin güçlü satın alma baskısı görmesi gerekiyor.

344 $ seviyesini bir kez daha kaybetmek, AAVE’nin tekrar 300 $ ‘a gerilediğini görecektir. Chaikin Money Flow, 4 saatlik grafikte piyasaya akan net sermaye ile alıcıların hakim olduğunu gösterdi.

AAVE fiyatı şu anda 343,22 $ seviyesinde.

 

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Cosmos, EOS, Aave Fiyat Analizi: 27 Mart ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.