Cosmos, BAT, Tezos Fiyat Analizi: 18 Eylül

Bitcoin’in 2-3 Eylül’deki fiyat düşüşü, kripto piyasasının geri kalanında dalgalanma etkisi yarattı. Altcoinler değer kaybetti ve bir altseason hakkındaki tüm konuşmalara rağmen, dünyanın en büyük kripto para biriminin piyasanın geri kalanıyla güçlü bir korelasyon paylaşmaya devam ettiği argümanına ağırlık verdi. İlginç bir şekilde, söz konusu korelasyon, Bitcoin’in o zamandan beri iyi toparlandığı zamandaki gibi tek tip değildi, aynı şey Tezos, Cosmos gibi altcoinler için söylenemez. Basic Attention Token.

İçerik Başlıkları gizle

Tezos [XTZ]

Kaynak: TradingView’de XTZ / USD

CoinMarketCap listelerinde 16. sırada yer alan kripto para Tezos 2020’de iyi bir 2020 geçirdi ve XTZ YTD’nin% 81 kazancını kaydetti. Ancak 2019’un ikinci yarısındaki performansıyla karşılaştırıldığında Tezos’un özellikle kripto para birimi merdiveninde önemli ölçüde düştüğü için biraz yetersiz kaldığı söylenebilir.

Çoğu alts gibi, XTZ de düşmeden önce Ağustos ayının ilk yarısında katlanarak yükseldi. Bitcoin’in 2-3 Eylül’deki fiyat düşüşü bu değer kaybını daha da kötüleştirdi. Bununla birlikte, Bitcoin’in aksine, Tezos son 10 günde aynı oranda yürüdükten sonra grafiklerde% 5’in üzerinde düştüğü için toparlanması tek tip olmadı.

XTZ’nin teknik göstergeleri, MACD hattı grafiklerdeki Sinyal çizgisiyle iç içe geçerken, Parabolic SAR’ın noktalı tokenleri fiyat mumlarının oldukça altında olduğundan piyasanın düşüşünü vurguladı.

XTZ, bir Fransız yatırım bankasının ardından son zamanlarda haberlerde yer aldı seçilmiş Tezos, Merkez Bankası Dijital Para Birimi üzerindeki deneyi için.

Evren [ATOM]

Kaynak: TradingView’de ATOM / USD

Basında 21. sırada yer alan Cosmos kripto para birimi, Ağustos ayında olağanüstü iyi performans gösteren birçok astdan biriydi. Ancak, diğerleri gibi, ATOM’un fiyat çizelgeleri düştü ve Bitcoin 10.100 dolara düştüğü için Cosmos ödülünü telafi etmek için çok az şey yaptı.

Tezos gibi, ATOM’un fiyat grafikleri, kripto para biriminin ilk toparlanmasının sürdürülemez olduğunu ve en düşük% 13,5’lik yürüyüşün ardından% 9,5’in üzerine düştüğünü gösterdi.

Ayrıca, Bollinger Bantlarının ağzının oynaklığın azalmasının bir işareti olarak daraldığı gözlemlenirken, Müthiş Osilatör piyasadaki düşüş momentumunu vurguladı.

Basic Attention Token [BAT]

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

Diğerleri gibi, Brave Browser’ın yerel kripto BAT’ı da Ağustos’taki iyi performansının ardından listelerde düştü ve ardından Bitcoin’in Eylül ayı başlarında düşüşü oldu. Diğer alts gibi, BAT’ın iyileşmesi uzun sürmedi ve kripto para birimi geçen hafta yazılırken% 8’in üzerinde düştü.

Chaikin Para Akışı yakın zamandaki bir artışa rağmen hala sıfırın çok altında kaldığı için, Göreceli Güç Endeksi aşırı satım bölgesine yaklaşırken, grafiklerde sürekli yukarı doğru hareketin olmaması BAT’ın göstergeleri tarafından vurgulandı – sermaye çıkışlarının sermaye girişlerinden daha fazla olduğunun bir işareti .

BAT, PayBito’nun BAT’ın kendi platformunda listelenecek yeni kripto varlıklarından biri olacağını açıklamasının ardından son zamanlarda haberlerde yer aldı.