Çift Haneli Verim Sağlayan! »Coin Otağ

Bu altcoinler, Bitcoin boğa koşusu sırasında çift haneli getiriler sundu.

Şu anda 57110 $ ‘ın üzerinde işlem gören Bitcoin’de uzun süredir devam eden tüccarlar karlı; Ancak son iki aydır devam eden fiyat hareketleri portföylerde yavaş bir büyümeye yol açtı.

Düşük ve orta piyasa kapitalizasyon aralığında, çift haneli geri dönüşlü altcoinler, ralliden ve Bitcoin’in çalınan fiyat hareketinden daha fazla gerçekleşmemiş karlara sahiptir. Genel olarak, 2021’in ilk çeyreğinin sonundaki etki, Bitcoin’in fiyatında henüz bir düşüşe neden olmadı ve bu, geçen yılın üç aylık getirilerine göre önemli bir gelişme.

Bitcoin’in üç aylık getirileri artık son 4 çeyrek için pozitif ve yıllık tam bir fiyat artışı sağlıyor. Skew’in verilerine göre, üç aylık kapanış fiyatı artık beşinci çeyrek için tutarlı bir şekilde daha yüksek.

Bitcoin’in Üç Aylık İadeleri
Bu altcoinler, Bitcoin boğa koşusu sırasında çift haneli getiri teklif etti

Bitcoin’in Üç Aylık Kapanış Fiyatları
Bu altcoinler, Bitcoin boğa koşusu sırasında çift haneli getiri teklif etti

Tüccarlar, zincir içi faaliyet ve talebe dayalı olarak gelecekteki büyümeyi belirleyerek, Ethereum’un piyasa değerinin 197 Milyar Dolardan daha yüksek olacağını tahmin ettiler. Bununla birlikte, ETH’nin 1700 dolar seviyesinin altında değer kaybettiği anlatısı devam ediyor ve bu, ETH’nin hakim olduğu portföylerde muhafazakar büyümeye yol açtı.

Mevcut fiyat seviyesinde,% 93 HODLers karlı, ancak zincir içi analiz, duyarlılığın şu anda düşüş eğiliminde olduğuna işaret etti. İşlem hacmi% 20’nin üzerine düştü ve düşen likidite, önümüzdeki hafta fiyat hareketlerinin sınırlı kalmasına neden olabilir.

Portföylerinde bir yıldan uzun süredir ETH ile HODLers hala HODLing ETH’yi koruyor, ancak fiyatın birkaç kez dalgalandığı 1600 $ seviyesinin yakınında alım yapan tüccarlar, uzun yükseliş hissiyatı nedeniyle çift haneli getiri ve fiyat artışı bekliyor.

CoinMarketCap’in piyasa değerine dayalı ilk 100 altcoin’den, Bitcoin’in genişletilmiş fiyat rallisinden ve Ethereum’un düşük değerli fiyatından ve piyasa değerinden bağımsız olarak FIL, HOT, RUNE, VGX ve AR gibi altcoinler, Binance ve OKEx gibi borsalarda çift haneli rakamlar. kâra işaret etti.

FIL, THETA, MANA, UNI ve SUSHI dahil olmak üzere çift basamaklı dönüşlerin listesi uzundur.

Geçen haftanın fiyat hareketine dayanan ilk 3 DeFi jetonu, yüksek işlem hacmi ve yüksek getiri ile 100’e kadar piyasa değerine sahip düşük likidite jetonlarını içeriyor.

Coinmarketcap’in verilerine göre:Bu altcoinler, Bitcoin boğa koşusu sırasında çift haneli getiri teklif etti

DeFi tokenleri söz konusu olduğunda, tüccarlara çift haneli getiri sunmalarına ve portföy değerinin% 20’si kadar düşük olan genel portföy getirilerini iyileştirmelerine rağmen, gerçekleşmemiş karları bölme fırsatları daha düşüktür. Q1 2021’in portföy getirileri, en iyi altcoinler hakkında bir fikir verdi: bu tür altcoinler için, ticaret portföyünün% 5-20’sini dahil etmek (çift haneli getiriler için) iyi bir strateji olabilir.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!