CHZ Analizi! Chiliz Daha Güçlü Görünüyor mu?

Popüler altcoin, özellikle futbol dünyasında popülerdir. Düşüşlerde sağlam durmayı başarmış görünen CHZ analizi ile karşınızdayız!

hızlı navigasyon

CHZ Yenilmez!CHZ Destek Seviyesi!CHZ Direnç Seviyesi!

CHZ Düşmez!

Chiliz Temelde Sağlam Bir Kripto Para Birimi mi?Chiliz Temelde Sağlam Bir Kripto Para Birimi mi?

Chiliz coin elbette Bitcoin’in etkisiyle bir geri çekilme yaşadı. Ancak diğer altcoinlere göre çok daha sağlam bir duruş sergilediği de aşikar. Bir ayı aşkın süredir yatay seyreden Chiliz, zaman zaman düşüşler yaşadı ve zaman zaman direnç seviyelerini kırmaya çalıştı. Ancak, genel olarak piyasa çöküşlerinden çok fazla etkilenmiyor gibi görünüyor. Tabii ki, CHZ iki günde yüzde 10’dan fazla kaybetti ve bu hafife alınmamalıdır. Ancak piyasada %40-50 oranında bir düşüş gördüğünüzde kötünün iyisi demek gerekiyor.

CHZ Destek Seviyesi!

Chiliz Coin Destek Seviyesi!Chiliz Coin Destek Seviyesi!

CHZ coin uzun süre 0.23 Cent seviyelerini korumayı başardı. Son düşüşün ardından bu seviyede daha fazla dayanamadı ve daha düşük bir destek olan 0.21300 Cent’e düştü. Yazıldığı an itibariyle 0.20760 Cent seviyesinde yer almaktadır. CHZ günlük grafikte seviyeyi kaybederse Mayıs ayından beri tuttuğu destek seviyesini kaybetmiş olacak. Seviye kaybı durumunda 0.16 Cent desteğine kadar gerileyebilir. Mart ayında hızlı bir yükseliş yaşayan Chiliz’in hızlı yükselişi, düşerken onu tutacak çok güçlü bir desteğin olmadığını gösteriyor.

CHZ Direnç Seviyesi!

Chz Coin Direnç SeviyesiChz Coin Direnç Seviyesi

Her şeyden önce, Chiliz’in eski destek bölgesi 0.23 Cent’i yeniden kazanması gerekiyor. Ardından 0.26 Cent seviyesini test etmesi bekleniyor. Ardından uzun süredir kıramadığı 0.33 Cent’te güçlü bir destek var. Chiliz, 20 Mayıs’tan beri bu kritik seviyeyi deniyor. Ancak yeterince güçlü bir çıkış yakalayamayan Chiliz, bu direnç seviyesini kıramıyor. Chiliz, temelde birçok yatırımcının projesine güvendiği bir kripto para birimidir. Futbol severlerin taraftar jetonları alıp satarken kullandıkları dijital bir para birimidir. Şimdilik Bitcoin’in bir karar vermesi beklenmedikçe Chiliz de diğer kripto para birimleri gibi yönü tam olarak belli olmayan bir ürün gibi görünüyor.

Sorumluluk Reddi: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizimle iletişime geçin. heyecanBizi Facebook ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!