Chiliz (CHZ) Mart’ta Değerini 17 Kat Artırıyor! »Coin Otağ

Blockchain tabanlı spor platformu Chiliz (CHZ), altcoin dünyasında taşları yerine taşıdı. Para birimi, sektörün önde gelen isimleri olan Bitcoin (BTC) ve Ether’i (ETH) geride bırakan altı imzalı bir performansa sahip.

CHZ İki Haftada% 1,650 Arttı

Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşırken, önümüzdeki aylarda “alt sezonunun” başlayacağı beklentisi artıyor.

Öte yandan, bu ay birkaç token öne çıktı ve piyasanın geri kalanından çok daha fazla gelir elde etti. Özellikle Chiliz ve bazı spor kulüpleri için geliştirilen tokenler son haftalarda yükselişe geçti. Chiliz; Barcelona FC ve Paris Saint-Germain gibi büyük futbol kulüpleri de dahil olmak üzere çok sayıda taraftar, belirteçler için altyapıya sahiptir.

Yalnızca geçen hafta; Mart ayının başından bu yana yüzde 425 büyüyen fan token Team Heretics (TH) liderliğindeki birçok token, yüzde 100’ün üzerinde hızlandı.

Piyasa değerine göre en büyük hayran tokenları. Kaynak: CoinMarketCap

CEO Alexandre Dreyfus’a göre, Chiliz blok zinciri 14 Mart’ta 400.000 aktif cüzdan buldu.

Taraftar tokenlerinin başarısıyla, benzersiz tokenler (NFT’ler), kripto para birimi dünyasını fırtınaya sürükleyen yeni bir çılgınlık olarak ortaya çıktı.

Coinotag’in bildirdiği gibi, yeni ortaya çıkan ekosistem, geçen hafta 69 milyon dolara satılan dijital bir sanat eserini gördü.

Muhalefet görüşleri, NFT çılgınlığını 2017 ICO projelerine ve geçen yılki DeFi patlamasına benzetiyor.

Bitcoin ödeme şirketi Bitrefill’in eski CCO’su John Carvalho Çarşamba günü şöyle yazdı: “NFT’nin sanatını açıklamak çok zor çünkü mantıklı değil.”

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 57.900.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!