Charles Hoskinson Milyonlarca Kullanıcının Cardano’yu Nasıl Sahipleneceğini Açıkladı »Coin Otağ

Blockchain Afrika Konferansı’nda konuşan IOHK CEO’su Charles Hoskinson bir yükseliş raporu açıkladı. Cardano’nun, Afrika’daki bazı ülkelerde kamu-özel sektör ortaklıkları aracılığıyla yapılan anlaşma ve girişimlerin “başında” olduğu bildiriliyor. Böylece, bu yıl Cardano ekosistemine “milyonlarca kullanıcının” girmesinin önünü açıyoruz.

Hoskinson, Cardano blok zincirine dayanan merkezi olmayan bir kimlik yönetimi çözümünü ima ederek belki de Atala PRISM’i tahmin etti:

Büyük bir grup insan için, hayatlarında ilk kez, cüzdanlara bağlanabilen, ödeme sistemlerine bağlanabilen, mülke bağlanabilen ve servetten yararlanabilen dijital bir kimliğe sahip olacaklar. Meta veriler ve diğer benzer şeyler.

Ona göre Cardano ekibi bu hedeflere ulaşabilirse, “5 trilyon doların üzerinde servet” ile “yeni bir ekonomi” sağlayacaktır.

Dünya Bankası, küresel yoksulluk sınırını, Afrika’yı dünyanın en fakir kıtalarından biri haline getiren, günde 1,25 dolardan az kazananlar olarak tanımlıyor. Bununla birlikte, tam da bu nedenle kripto para birimi kullanım durumlarının gerçekten çiçek açabileceği bir kıta olarak algılanmaktadır. Twitter ve Square CEO’su Jack Dorsey, “Afrika’nın geleceği (özellikle Bitcoin) belirleyeceğini” bile tahmin etti.

Ancak bu tür bir başarıya nasıl ulaşılacağına gelince, IOHK kurucusu Charles Hoskinson’ın önerebileceği başka bir bakış açısı vardı. Afrika’nın fakir bir kıta olmadığına inanıyordu. Tek zorluğun “gerçek servetin” “kötü sistemler nedeniyle erişilemez” olması olduğunu savundu.

Duyuru, Hoskinson projeyi Ethereum katili olarak etiketlediğinden beri Cardano’nun popülaritesindeki artışın hemen ardından geliyor. Geçen yıl, yerel token ADA% 4,800’ün üzerinde yükseldi ve hatta bu hafta tüm zamanların en yüksek seviyesi 1,48 $ ‘ı gördü. Ancak bu, yakın zamanda ADA’yı Pro platformunda listelemeye karar veren ve ADA fiyatını% 20’nin üzerinde gönderen Coinbase etkisinden kaynaklanıyor olabilir.

Çoğu kripto para biriminde olduğu gibi, kripto para birimi şimdilik değişken olmaya devam ediyor. Örneğin, ADA, genel olarak pazar değeri hakimiyeti kazanmak için birkaç altıyı bile çevirdi. Binance,% 10’luk bir ADA düşüşü ile dördüncü sıraya ulaşana kadar üçüncü en büyük alt birim olarak işlem gördü.

Cardano (ADA) fiyatı şu anda 1.33 dolar seviyesinde.

Yani ne düşünüyorsun? Düşüncelerinizi yorum ve mesaj olarak iletebilirsiniz. (:

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!