Chainlink, Zcash, BAT Fiyat Analizi: 19 Ağustos

Bitcoin 12.500 $ ‘a dokunduktan sonra, Crypto Korku ve Açgözlülük Endeksi günlük 82, haftalık 80 oldu. Son birkaç gün içinde yaklaşan bir düşüşe dair bazı işaretlerin oluşmakta olduğu iddia edilebilir. Bitcoin’in ardından 11.600 $ ‘a düşmesi, ATH’yi 20 $’ dan vurduktan sonra özellikle sert bir darbe alan LINK gibi son sadık sanatçılar da dahil olmak üzere, tüm pazarı beraberinde getirdi. Zcash önemli bir seviyeyi yeniden kazanmayı umuyordu. BAT güçlü bir destek buldu ve tüccarlar gelecekteki eylemlere karar vermek için bu desteğe tekrar dokunursa, BAT performansını yakından takip ediyor.

İçerik Başlıkları gizle

Zincir bağlantı [LINK]

Chainlink, Zcash, BAT Fiyat Analizi: 19 Ağustos

Kaynak: TradingView’de LINK / USD

LINK için sorunlar devam etti. 20 ATH $ ‘a ulaştıktan sonra LINK, baskı anında 15.5 $’ dan işlem yapmak için yaklaşık% 25 düştü. Hacim profili, en yakın önemli seviyelerin 17 dolar ve 13 dolar olduğunu gösterdi.

Satış devam ederse LINK, 13,2 ABD dolarından destek bulmak için tekrar düşebilir. Müthiş Osilatör, satış tarafına momentumda kısa vadeli bir değişiklik gösterdi.

Hacim profili, 16 ila 14 dolar arasındaki fiyat aralığının geçmişte zayıf hareket gördüğünü gösterdi. Bu, fiyatın bu fiyat aralığında uzun bir süre dinlenmesinin olası olmadığı anlamına gelir. Devam eden düşüş ivmesi LINK’i 13 $ ‘a itebilir.

LINK, performansı BTC ile güçlü bir şekilde ilişkili bir alt küme olmadığından, bir Bitcoin rallisinin LINK’in yükselişi yeniden kazanması için mükemmel bir çözüm olabileceği önerileri yanlış yerleştirilmiş olabilir.

Chainlink, 5,6 milyar dolarlık sermaye ile CoinMarketCap’te hala beşinci sırada yer alıyor. Madeni para, sadece birkaç gün önce ATH’deyken 6.7 milyar dolar civarındaydı.

Zcash [ZEC]

Chainlink, Zcash, BAT Fiyat Analizi: 19 Ağustos

Kaynak: TradingView’de ZEC / USDT

Zcash, baskı anında 79.57 $ ‘dan işlem yapmak için 80.8 $’ lık desteğin altına düştü. Yükselen kama deseni fiyatları düşürmek için işe yaramış görünüyordu.

RSI, basın zamanında 35.1’lik derin bir düşüş gösterdi. Bu, özellikle RSI aşırı satım bölgesine düşerse ve 30’un altına düşerse değerde bir sıçramaya neden olabilir. Ancak, bu bir sıçramadan fazlası olma ihtimali düşüktür. Ters çevirme sinyali vermeyebilir.

ZEC’in güç kazanması ve yukarı doğru bir ivme bulması daha uzun sürebilir. Madeni paranın 80 dolarlık desteği geri çekmesi ve düşüş momentumunun tersine dönme olasılığı düşünülemeden önce 80,8 dolar bölgesinin üzerinde başarılı bir şekilde işlem yapması gerekiyor.

ZEC için temel seviyeler arasında 72 $ ‘lık destek bulunuyor. Direnç 80.8 $ ve 91.1 $ civarındaydı.

Basic Attention Token [BAT]

Chainlink, Zcash, BAT Fiyat Analizi: 19 Ağustos

Kaynak: TradingView’de BAT / USDT

BAT, bir yıl önce Haziran 2019’da 0.36 $ olarak görülen yüksek bir kırılma olasılığını gösterdi. Ancak o zamandan beri BAT reddedildi ve fiyatı artırmak için iyi bir satın alma baskısına tanık olduğu 0,317 $ desteğe dokunmak zorunda kaldı. destek.

Chaikin Para Akışı, sermaye girişlerinin zayıfladığını gösterdi. Aynı yolda devam ederse, BAT 0.278 $ ‘dan destek bulmak için daha da düşebileceğini görebilecek bir satış görebilir.

Fiyat 0.31 dolar civarında olduğunda, alıcıların tekrar devreye girmesi mümkün. BAT, 0.36 dolarlık bir dirençle başka bir girişimden önce destek konusunda konsolidasyon görebilir. Bu tamamen yatırımcı güvenine ve kısa vadede BAT’a karşı piyasa duyarlılığına bağlıdır.