Chainlink, Waves, Decred Fiyat Analizi

Chainlink, Grafiklerde 8,72 dolara düştü, ancak geri döndü ve destek olarak 11,9 dolar seviyesini geri alabilir. Decred 40 $ ‘a doğru bir çıkış için hazırlanırken, Waves son birkaç hafta içinde çok fazla satış gördü ve 7,3 $ bölgesinde sert bir direnç gördü.

Zincir bağlantı [LINK]

Chainlink, Waves, Decred Fiyat Analizi: 26 Aralık

Kaynak: TradingView’de LINK / USD

Chainlink, 11.9 $ seviyesinin hemen altında işlem görüyordu, Kasım ayında hareketinin% 61.8 Fibonacci geri çekilmesi 9.76 $ ‘dan 16.42 $’ a geriledi. LINK için son fiyat düşüşü 8,72 dolara düştü.

Bununla birlikte, RSI’nın 50’ye yükselmesiyle birlikte, fiyat o sırada yoğun satış baskısından biraz toparlandı.

11.6 $, izlenecek bir seviyedir ve LINK, yazarken 11.65 $ değerindeydi. 11.9 $ seviyesinin geri kazanılması, piyasadaki boğalar için kısa vadeli hedef olacak ve bu seviyedeki bir miktar konsolidasyon, LINK için başka bir yukarı doğru hareketten önce muhtemel görünüyordu.

Son zamanlarda, Chainlink eleştirmeni Zeus Capital, SEC’in Chainlink’i hedefleyebileceğini savunarak Chainlink ve CEO’su Sergey Nazarov’u “tam sahtekarlık” olarak nitelendirdi.

DALGALAR

Chainlink, Waves, Decred Fiyat Analizi: 26 Aralık

Kaynak: TradingView’de WAVES / USDT

WAVES, Noel arifesinde 5,42 dolara kadar düştükten sonra 5,72 dolardan bir miktar destek buldu. 7-7,35 dolar civarındaki bölge geçmişte likidite cebi olmuştu.

En son fiyat düşüşü, bu alanın Fiyatlar düşmeden önce yeniden test edildiğini gördü. Son birkaç saatteki toparlanma da fiyatın bu seviyeyi yeniden test ettiğini gördü, ancak WAVES’in kısa vadeli bir yükseliş görünümüne sahip olması için bu bölgenin yukarı doğru hareket etmesi gerekecek. MACD, yukarı yönlü bir momentumu işaret etmek için yükseliş eğilimi oluşturdu, ancak bu henüz WAVES için 7.35 $ işaretinin üzerinde bir toparlanmanın göstergesi değildi.

OBV, son iki haftada satın alınan WAVES hacmini düşüren istikrarlı bir satış hacmi akışı gösterdiği için WAVES için düşüş eğilimi gösterdi.

Decred [DCR]

Chainlink, Waves, Decred Fiyat Analizi: 26 Aralık

Kaynak: TradingView’de DCR / USDT

Decred, sırasıyla destek ve direnç görevi gören 31,5 ve 36,8 dolar seviyeleri arasında işlem görüyordu. Sınırlar içinde ve kopuşta ticaret yapmak için kullanılabilecek bir dikdörtgen desen yarattı.

Fiyat aynı zamanda yükselen bir üçgen (beyaz) modeli oluşturdu ve bu genellikle yukarı doğru bir kırılma görüyor.

Müthiş Osilatör, DCR’nin arkasında da yukarı doğru bir ivme gösterdi. Bu nedenle, önümüzdeki günlerde 41 $ hedefi olan uzun bir pozisyona girmek için 36,8 $ ‘lık bir kırılma ve yeniden test kullanılabilir.

Dirençte reddedilme ve üçgen deseninin altına kapanma, DCR’nin destek olarak 31.5 $ ‘ı yeniden test ettiğini görebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 25.293.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!