Chainlink uzun vadeli Fiyat Analizi: 27 Ağustos

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki makalenin bulguları, Chainlink’in uzun vadeli pazarında ortaya çıkan kalıpları ve bunun fiyat üzerindeki etkisini analiz etmeye çalışmaktadır.

Son birkaç hafta, kripto piyasasına bir ralli ve ardından bir düzeltme ile katkıda bulundu. Zincir bağlantı [LINK] Dünyanın en büyük dijital varlığı Bitcoin ile düşük korelasyonuyla, son zamanlarda popüler bir altcoin olduğunu kanıtladı ve grafiklerde bağımsız olarak hareket etmesine yardımcı oldu. Piyasanın geri kalanının fiyatları grafikten çıkardığını ve grafiklerde istikrar kazandığını gördükten sonra LINK piyasası, baskı anında fiyatının 20.06 $ ‘dan 15.39 $’ a düştüğünü kaydetti.

Chainlink Yorum Analizi LINK / USD

Chainlink uzun vadeli Fiyat Analizi: 27 Ağustos

Kaynak: TradingView’de LINK / USD

LINK için günlük grafik, söz konusu yükselişin piyasada bir dereceye kadar düzeltme ile kesintiye uğramasına kadar keskin bir yükseliş trendi kaydediyordu. Bu düzeltme, yükselen bir piyasa eğilimine işaret eden yükselen kanal boyunca gerçekleşti. Yazma sırasında LINK, 50 Hareketli Ortalama fiyat mumunun altında kaldığı için 15.39 $ değerinde idi.

Bu yükselen fiyat trendinden kaynaklanıyordu, oysa Bollinger Bantlarından gelen sinyal hattı piyasadaki istikrarsızlığa işaret ediyordu.

Bununla birlikte, aşırı dalgalanma döneminin ardından, LINK piyasası, baskı anında grafiklerde düşük volatilite yaşıyordu. Ayrıca tüccarlar, Göreli Güç Endeksi’nde vurgulanan alım satım baskısını hafifletti.

Chainlink uzun vadeli Fiyat Analizi: 27 Ağustos

Kaynak: TradingView’de LINK / USD

Piyasa, LINK’in geleceği konusunda bir muamma içindeyken, yükseliş kanalı modeli, grafiklerde yükseliş eğilimi gösterdi. Dijital varlık için önemli seviyeler, 18.76 $ ile 17.76 $ arasında bir direnç bölgesi içeriyordu. Bunu 13.10 dolar ve 9.87 dolarlık destek takip etti.

LINK’in basın zamanı fiyatı 15 dolar civarında seyrederken, 13 dolarlık bir destek seviyesine sahipti. Ancak, madalyonun fiyatı bu seviyeyi tutamazsa, grafiklerde daha da aşağıya itilebilir. Ancak, piyasadaki düşük dalgalanma ve alıcılar tarafından sunulan destek göz önüne alındığında, LINK’in fiyatı çok fazla düşmeyebilir.