Chainlink Uzun Vadeli Fiyat Analizi: 20 Ağustos

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki makalenin bulguları, Chainlink’in uzun vadeli pazarında gelişen modelleri ve bunun fiyat üzerindeki etkisini analiz etmeye çalışmaktadır.

Yazım sırasında, kripto piyasası toparlanmaya başlamıştı ve piyasadaki büyük kripto para birimlerinin çoğu son birkaç gün içinde değerini kaybetti. Zincir bağlantı [LINK]Listelerdeki konumunu belirlemek için sıralamada yükselmeyi başardığında, aynı zamanda fiyat düşüşü de görüyordu, ancak bu ancak LINK’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20 $ ‘ı açıkladıktan sonra oldu.

Dijital varlığın basın zaman değeri 16.325 dolara düştü ve piyasası volatilite dünyasına açıktı, bu da piyasada satış baskısının arttığını gösteriyor.

Chainlink Günlük Grafik

Chainlink uzun vadeli Fiyat Analizi 20 Ağustos

Kaynak: TradingView’de LINK / USD

Genişletilmiş yükselen kanalın bir parçası olarak LINK’in fiyatı, Haziran ayından bu yana çok az satış baskısıyla yalnızca yukarı yönlü bir ivmeye tanık oldu. Bununla birlikte, kripto varlığın yükselen fiyatı, fiyat düştükçe piyasada bir düzeltmeyi vurguladı. Yazı yazılırken, piyasa böyle bir eğilimi tersine çevirmeye hazırdı. Aksine, Chainlink için uzun vadeli tablo hala çok fazla yükseliş baskısı kaydetti.

LINK, Ağustos ayının büyük bölümünde aşırı alım bölgesinde yattıktan sonra kısa süre önce denge bölgesine geri döndü. Dijital varlık aşırı alım bölgesine yakın kalırken, fiyatı grafiklerde direnç seviyesine yakın kaldı. Madeni paranın direnci yeterince test edilmediğinden, LINK bir kez daha fiyat seviyesine dokunabilir ve geri çekilebilir. 50 Hareketli Ortalama, listelerde madeni paranın fiyatını desteklediği için yükseliş piyasasına da dikkat çekiyordu.

159 7942458 485 Chainlink uzun vadeli Fiyat Analizi 20 Ağustos

Kaynak: TradingView’de LINK / USD

Kripto varlığının fiyatı bozulursa, görünür aralık LINK için fiyat hedefini sağladı. Dijital varlığın baskı anında yüksek değerine rağmen, ortalama işlem fiyatı 3,44 dolardı ve LINK 9,72 dolar tutamazsa, doğrudan bu seviyeye kayabilir. Daha sonra 3,44 $ ‘a geri dönebilir ve 3,86 $ ile 4,61 $ arasında işlem yapabilir.