Chainlink, Tron, IOTA Fiyat Analizi: 24 Eylül

Chainlink, Bitcoin düşüş belirtileri gösterdiği için grafiklerinde düşmeye devam etti. Tron’un pazarı ayılar tarafından kontrol ediliyordu ve TRX’in düşmesi muhtemeldi, ancak önümüzdeki saatlerde ortaya çıkabilecek bir yükseliş eğiliminin sinyalini verdi. Bitcoin 11.000 $ seviyesinde başarısız olduktan sonra, kripto piyasasının çoğu düştü, IOTA da düştü.

Zincir bağlantı[LINK]

Chainlink, Tron, IOTA Fiyat Analizi: 23 Eylül

Kaynak: TradingView’de LINK / USD

20 SMA (beyaz), 100 SMA’nın (pembe) altında olan 50 SMA’nın (sarı) altındaydı ve düşüş trendinin haftalardır oyunda olduğunu gösteriyordu. Yakın zamana kadar 200 SMA dokunulmadan kaldı, ancak geçen hafta 100 SMA 200’ün altına düştü.

8.6 Dolarlık bölgedeki destek kaybı, piyasadaki satıcıların gücünü teyit eden ağır ticaret hacminde de meydana geldi. Parabolik SAR ayrıca bir satış sinyali verdi ve göstergenin noktaları, durdurma kaybının nereye yerleştirileceğine karar vermek için kullanılabilir.

Düşüş trendi güçlü bir şekilde belirlendi ve satıcılar piyasada çekim yapılmasını istedi. Bitcoin’in davranışının, Bitcoin Dominance ve muhteşem bir Ağustos ancak kırmızı bir Eylül geçiren birçok altcoin ile yakın zamanda iyileşme olasılığı düşüktü.

LINK önümüzdeki günlerde muhtemelen 7 dolara yönelecek. Alıcıların 7,8 dolarlık bölgede güç göstermesi ve düşüş trendini durdurması olası ancak olası değil.

Tron [TRX]

Chainlink, Tron, IOTA Fiyat Analizi: 23 Eylül

Kaynak: TradingView’de TRX / USDT

TRX güçlü bir düşüş trendindeydi ve TRX’in yerel zirvelerden bu yana 0.046 $ ‘a koyduğu düşük yüksekler ve daha düşük dipler tarafından görüldü. RSI, son haftalarda 50’nin üzerine çıkmadı.

RSI basın sırasında 35 gösterdi. Bu, güçlü bir düşüş momentumuna işaret ederken, sarı renkte gösterilen yükseliş eğilimi de görülebilir. RSI daha yüksek düşüşler yaşarken, fiyat eşit oranda düştü. Sapma, TRX’i 0,026 dolarlık direnci test etmeye zorlayabilir.

Sonuç olarak, ayılar kontrol altındaydı ve fiyat 0,0226 dolarlık destek seviyesine doğru ilerleyebilir.

IOTA

Chainlink, Tron, IOTA Fiyat Analizi: 23 Eylül

Kaynak: TradingView’de IOTA / USD

IOTA için Bollinger bantları, fiyatların bantların alt ucuna doğru yerleşmesiyle grafiklerde genişledi. Bu, ani bir düşüşe işaret etti ve ardından IOTA, desteği 0.235 $ ‘da test etmek için 0.263 $’ dan düştü. Bu hareket aynı zamanda ortalamanın üzerindeki işlem hacmi tarafından desteklendi ve düşüşün arkasında geçerli bir satıcı varlığını gösterdi.

Fiyat 0,235 dolarlık destek seviyesinin altına kapanırsa, daha da güneye yönelme olasılığı yüksektir.

IOTA, bir kez daha satış baskısıyla karşılaşmadan önce küçük bir sıçrama yaşadı ve 0,215 dolarlık bölgede destek seviyesinin altına düşebilir.