Chainlink, Synthetix, Decred Fiyat Analizi

Chainlink, anlık direncinin ve desteğinin orta noktasında işlem gördü, ancak basın zamanında düşüşün sinyalini verdi. Synthetix, yükseliş döngüsünün birkaç seans daha sürmesi öngörüldüğü için başka bir rekor kırdı. Decred, kayıplarını 61,5 dolarlık destek seviyesinde kesti ve mevcut direnç işaretine doğru hareket etti.

Zincir bağlantı [LINK]

Ayılar 22.24 $ ‘lık desteğe doğru ilerledikçe Chainlink 23.8 $ direnç seviyesinde reddedildi. Dahası, ticaret hacmindeki düşüş ve bastırılmış satın alma aktivitesi, ayıların fiyatı hemen destek işaretinin altına çekebileceğini ve LINK’in son 30 günde% 90’ın üzerinde arttığını gören yükseliş döngüsünün sona erdiğini gösterdi. .

Chaikin Para Akışı da hızla düştü ve son birkaç seansta güçlü sermaye çıkışlarına işaret etti. Ancak MACD, satış baskısının grafiklerde güneye doğru güçlü bir hareket için ivme kaybettiğini öne sürdü. 22.24 $ ‘lık destek devam ederse, kısa vadede LINK için bir miktar yatay hareket beklenebilir.

Synthetix [SNX]

Tersine, Synthetix, son 24 saatte fiyat% 9’dan fazla artarken tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Şamdanlar son birkaç gün içinde her iki hareketli ortalamanın üzerinde işlem gördüğü için yükseliş trendi 20-SMA (mavi) ve 50-SMA (sarı) ile vurgulandı. Ticaret hacimleri de dünden bu yana% 10 artarak 322,9 milyon dolara ulaştı.

Ancak son birkaç seansta şamdanların kırmızıya dönmesiyle SNX piyasasında bir miktar düşüş oldu. Fiyatlar ayrıca Bollinger Bantlarının üst bandında işlem gördü ve bir tersine dönüş gösterdi. Ancak, Başar Osilatör yükseliş momentumunun güç kaybetmeye yakın olmadığını gösterdiği için boğalar SNX’i yukarı itmeye devam edebilir.

Decred [DCR]

Fiyat dünden bu yana% 3’ün üzerinde düştükten sonra Decred, 61.5 dolarlık destekle kayıplarını hafifletti. Son fiyat hareketine rağmen, Decred, Ocak ayında kripto para biriminin% 50’den fazla kazandığını gören yükseliş trendini sürdürdü. Dengeli Hacim fiyatla sürekli olarak yükseldiğinden, yükseliş sağlıklı işlem hacimleriyle desteklendi.

Alıcılar fiyatı 61,5 dolarlık desteğin üzerinde tutmayı başarırsa, kısa vadeli bir artış eğilimi beklenebilir. Stokastik RSI, endeks aşırı satım bölgesinde yükseliş eğiliminin eşiğindeyken yükseliş tahminini de destekledi. Tersine, düşüş sonucu DCR’nin bir sonraki savunma hattına doğru 58,82 dolara düştüğünü görebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 32.662.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!