Chainlink, Polkadot, Decred Fiyat Analizi: 21 Eylül

Chainlink, başka bir önemli seviyenin altına düştü ve kripto para önümüzdeki veya iki hafta içinde daha fazla kayıp yaşayabilir. Polkadot ve Decred’in hamleleri, kripto para birimi listelerinde daha sonra ayıların kripto pazarına hakim olmaya devam ettiğini öne sürdü.

İçerik Başlıkları gizle

Zincir bağlantı [LINK]

Chainlink, Polkadot, Decred Fiyat Analizi: 20 Eylül

Kaynak: TradingView’de LINK / USD

Müthiş Osilatör (bir gösterge) LINK için düşüş ivmesi kaydetti. VPVR’yi kullanarak, LINK’in 10 $ ve 9.5 $ ‘da önemli destek seviyelerine sahip olduğu gözlemlendi ve 10.5 $, LINK’in yakın zamanda test ettiği bir seviyedir.

Daha uzun vadeli Chainlink analizi, kripto para birimi grafiklerinde kısa vadeli düşüş göstergeleri ile uyumludur.

LINK rotasına devam ederse, LINK önümüzdeki birkaç gün içinde muhtemelen 9 dolara düşecektir.

TrustSwap, Chainlink’in Fiyat Referans Verilerinin TrustSwap SmartLock ile entegre edileceğini duyurmasının ardından Chainlink gelişmeleri takip etti.

Puantiye [DOT]

Chainlink, Polkadot, Decred Fiyat Analizi: 20 Eylül

Kaynak: TradingView’de DOT / USDT

DOT, basın saatinden hemen önce birkaç işlem seansı sırasında 4.8 dolarlık destek seviyesini cesurca savundu. Mavi okun vurguladığı gibi, mumlar gözle görülür derecede uzun kuyruklar oluşturdu ve bu da 4.8 doların iyi bir talep bölgesi olduğunu gösteriyor. Ticaret hacmi de ortalamanın üzerindeydi. Daha sonra, DOT tırmanmaya çalışırken çok fazla satış baskısıyla karşılaştı ve piyasadaki kararsızlığı ifade eden bir Doji mum şekli oluşturdu.

DOT ayrıca 5,50 $ bölgesinde önemli bir satış baskısıyla karşılaştı. 4,80 $ savunulursa, DOT tekrar yükselmeyi deneyebilir.

RSI, geçtiğimiz birkaç gün içinde yükseliş görünümünden düşüş görünümüne geçti ve aynı durum düşüş bölgesine kaydı. DOT’un savunmak yerine destek seviyesinin altına düşme olasılığı daha yüksek görünüyordu.

Öte yandan Polkadot, projeleri finanse etmek için yeni bir merkezi olmayan platform olan Hazine’nin lansmanını duyurdu. Bu hamle ile, proje geliştirme için fon ayıran Ethereum ile doğrudan rekabet edebilecek.

Decred [DCR]

Chainlink, Polkadot, Decred Fiyat Analizi: 20 Eylül

Kaynak: TradingView’de DCR / USD

Decred, Ağustos ayında 24 $ ‘a yükselmesinden bu yana düşüş trendi içinde. Basın 12.95 dolar, direnç seviyesi 13.7 dolardı.

Stokastik RSI fiyatı, 19 Eylül’de kripto para birimi için aşırı satım koşullarını vurgulayan küçük bir sıçrama yaptı. Ancak bu, ayıların DCR üzerindeki kontrollerini bırakmadıklarının bir başka kanıtıydı. DCR’nin fiyatı aşırı satım koşullarına yanıt olarak 12.64 $ ‘dan 13.09 $’ a yükseldi,% 3.5 artış.

DCR’nin 12,2 dolarlık desteğe doğru düşmesi muhtemel.