Chainlink, Ontology, Decred Fiyat Analizi »Para Odası

Chainlink kısa vadeli bir düşüş kaydetti ve bir kez daha 12.65 $ destek seviyesine yöneldi. Ontology 0,54 dolarlık destek seviyesinden çekilirken, Decred, Crypto varlık bir sonraki hareketinin yönünü belirleyebilir.

Zincir bağlantı [LINK]

Chainlink, Ontology, Decred Fiyat Analizi: 21 Aralık

Kaynak: TradingView’de LINK / USD

LINK bir Azalan kanaldan çıktı ve kanalın zirvesine 14,52 dolara dokundu, birkaç gün için fiyatı 13,46 dolardan durduran bir satış baskısıyla karşı karşıya kaldı.

Bu zaman dilimi boyunca, Müthiş Osilatör düşüş eğilimi gösteren bir ikiz tepe oluşumu kaydetti ve hatta nötr çizgiyi geçti. Bu, LINK’in 12,65 dolarlık destek seviyesini yeniden ziyaret edebileceğini görebilecek kısa vadeli bir yükselişin sinyalini verdi.

LINK, bir kez daha güneye hareket etmeden önce direnç olarak 13.46 $ ‘ı yeniden test edebilir. 13,2 ABD doları, LINK’in son üç hafta içinde birçok kez test ettiği 14,52 ABD doları ile 11,9 ABD doları arasındaki orta noktadır. Orta noktanın altına bir düşüş, yükselen bir düşüş hissini gösterebilir.

Ontoloji [ONT]

Chainlink, Ontology, Decred Fiyat Analizi: 21 Aralık

Kaynak: TradingView’de ONT / USDT

ONT’nin 0,4 doların altındaki salınımı için Gann fanını kullanan Fan’ın 4/1 hattının fiyat için destek görevi gördüğü gözlemlendi. 0,54 dolarlık yatay destek bu çizgi ile birleşmeden önceki sıçrama.

MACD düşüş eğilimi gösterdi ve ONT yükselen destek hattını yeniden test etmek için düşebilir. 4/1 çizgisinin altına bir düşüş, 0,54 dolarlık desteğin kısa süre sonra kaybedildiğini görebilir.

Decred [DCR]

Chainlink, Ontology, Decred Fiyat Analizi: 21 Aralık

Kaynak: TradingView’de DCR / USDT

Kasım ayında DCR’yi 11 $ ‘dan 24 $’ a taşımak için Fibonacci aracını kullanarak, DCR için hedefler olarak bazı temel uzantı seviyeleri vurgulandı. % 62 uzatma seviyesi zaten iki kez ziyaret edildi, ancak kar al ve sat, 40 $ seviyesinin yakınında bir oturumun kapanmasına izin vermedi.

Bu 30.3 $ ‘lık hareket için 27 $’ lık uzatma seviyesi DCR için de ilginçti. RSI, madalyonun yükseliş trendinde olduğunu ve vurgulanan likidite cebinin yakın bir destek görevi görmesi beklendiğini gösterdi.

RSI’da 50’nin altına düşmenin yanı sıra bu bölgenin altına bir düşüş Yükselen düşüşü gösterecek ve DCR’nin 30 doların altına düşme olasılığını sunacak.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!