Chainlink, Monero, BitTorrent Fiyat Analizi

Piyasadaki büyük kripto para birimleri konsolide oluyor, ancak çoğu piyasadaki yükseliş eğilimleri düşüş eğilimleri tarafından aşıldı. Chainlink gibi büyük kripto para birimleri [LINK], Para birimi [XMR]ve BitTorrent [BTT] Şu anda satıcıların artan baskısına dikkat çekiyor.

Bu arada, dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin için, son 24 saat içinde fiyatta ihmal edilebilir bir yüzde 0,8 artış gördü ve şu anda baskı sırasında 32.144 dolardan işlem görüyor.

Zincir bağlantı (LINK)

Yukarıdaki tabloya göre, mevcut Chainlink [LINK] Piyasa 23.64 dolardan 25.02 dolara sıçradı. Dijital varlığın şu anki değeri 23,74 dolar iken, piyasadaki genel eğilim kısa tüccarları tercih ediyor gibi görünüyordu.

Değer 23.64 dolarlık desteğe yaklaştı ve Bollinger bantları piyasanın eskisi kadar değişken olmadığını gösterdi. Sinyal hattı fiyat çubuklarının üzerinde seyrederek piyasada önemli bir düşüş seviyesine dikkat çekti. Oysa 50 hareketli ortalama şu anda fiyatı 23.75 $ ‘da destekliyordu.

Göreceli güç endeksi, varlığın hızla aşırı satım bölgesine doğru ilerlediğini gösterdi.

Para birimi [XMR]

Monero fiyatı da 143.43 $ ile 149.96 $ arasında uzun bir konsolidasyon dönemi görüyor. Değer, önceki sonbahardan geri kazandıkça, ticaret için istikrarlı bir bölge buldu. 50 hareketli ortalama, fiyatını destekleyen mum çubuklarının altında bir yay oluşturdu.

Ancak diğer altcoin piyasaları gibi satıcılar da piyasada pozisyon aldı ve devalüasyon başladı. RSI dengeden uzaklaşırken, MACD sürekli değişen bir eğilime dikkat çekiyordu.

BitTorrent [BTT]

BitTorrent fiyatı son zamanlarda zirve yaptı ve sonraki saatlerde kendini hemen düzeltti. Fiyat düştükçe, 50 hareketli ortalama mum çubuğuna yaklaştı ve fiyat 0.00034 $ fiyat seviyesinden destek aldı.

Bu arada RSI, yatırımcıların kripto para alım satımını dengelediğini belirtti. Müthiş Osilatör, momentumun piyasadan kaçtığını ve en azından kısa vadede mevcut bölgede kalmasının muhtemel olduğunu gösterdi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!