Chainlink, IOTA, Dogecoin Fiyat Analizi: 17 Eylül

Bitcoin, 10.950 dolara ulaştı ve Bitcoin Dominance yükseldikçe 11.200 dolarda dirençle karşılaştı. Bu, birçok büyük altcoinin yakın vadede satış baskısıyla karşı karşıya kalabileceği anlamına geliyordu. Chainlink, önemli bir destek seviyesini kaybetti ve olumsuz tarafa geçmeye hazırlandı. IOTA da düşüş ivmesi gösterirken, Dogecoin düşüş trendini durdurmak için ilk adımını attı.

İçerik Başlıkları gizle

Zincir bağlantı [LINK]

Chainlink, IOTA, Dogecoin Fiyat Analizi: 16 Eylül

Kaynak: TradingView’de LINK / USD

Chainlink, hem Fibonacci Retracement aracı hem de VPVR tarafından önemli görülen 11,7 $ seviyesini kaybetti. Basın 11.05 dolardan işlem görüyordu.

Görünür Aralık, 9.5 $ bölgesinde ve 11 $ bölgesinde ticaret aktivitesinin azalmasıyla önemli ticaret faaliyetinin gerçekleştiğini gösterdi. Bu, LINK’in bu iki seviye arasında uzun süre kalmayacağını ve olumsuz tarafı daha muhtemel olmasına rağmen hızla bir veya diğerine geçeceğini gösterdi.

Öte yandan crypto.com, DeFi tokenleri için merkezi olmayan fiyat beslemeleri sağlamak için Chainlink’in entegrasyonunu duyurdu. Bunun fayda sağlaması bekleniyor.

IOTA

Chainlink, IOTA, Dogecoin Fiyat Analizi: 16 Eylül

Kaynak: TradingView’de IOTA / USD

0,288 dolarlık direnç, IOTA’nın şimdiye kadar tırmanmasına izin vermeyi inatla reddetmişti. Müthiş Osilatör, varlığın ivmesinin kademeli olarak düştüğünü gösterdi.

Bu, madalyonun sonunda 0,23 dolarlık desteği ziyaret etmesini sağlayabilir.

IOTA Vakfı’nın İş Geliştirme Direktörü Wilfred Pimenta, akıllı şehirler alanında IOTA Tangle kullanım örneklerini sunduğunda IOTA son zamanlarda haberlerde yer aldı. Bu sunum çevrimiçi B4Utilities konferansındaydı. Kullanım durumlarının tümü, verilerin ücretsiz olarak depolanması ve mikro ödemelerin işlenmesi etrafında dönüyordu ve her ikisi de IOTA’sTangle sayesinde mümkün hale geldi.

Dogecoin [DOGE]

Chainlink, IOTA, Dogecoin Fiyat Analizi: 16 Eylül

Kaynak: TradingView’de DOGE / USDT

Dogecoin, Ağustos ortasından bu yana sarı düşüş trend çizgisinin üzerine çıktı. Geçtiğimiz hafta fiyat civarında sıkışan Bollinger bantları, DOGE’nin üst banda doğru işlem görmesiyle genişlemeye başladı.

Bantların ağızlarının sürekli genişlemesi, DOGE daha yüksek dipler oluşturmaya başlayacağı ve muhtemelen bir yükseliş eğilimi başlatacağı için artan volatiliteyi gösterir.

DOGE’nin başka bir satış baskısı dalgasıyla karşılaşması ve DOGE’un 20 dönem hareketli ortalamasına geri dönmesi de mümkündür.