Chainlink için sonraki hedefler nelerdir? Kurumlar ağır alımlarına devam edecek mi? »Coin Otağ

Chainlink, varlığın listelerde 26.60 $ kaydetmesinden sonra son birkaç günde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. LINK, 2021’in başından beri yaygınlaştı ve son 30 günde grafiklerde en iyi performans gösteren varlıklardan biri oldu.

Geçtiğimiz ay boyunca, Chainlink% 200’den fazla kazanç elde etti ve son rallisi varlığın geleceği için önemli bir köşe oluşturmuş olabilir.

Chainlink’in aktif adresleri fiyat artışını yansıtıyor

Resim

LINK’in pazarı şu anda grafiklerde yüksek seyrederken, varlığın 21 Ocak’ta büyük bir düşüşün ardından yükselişte olması da aynı derecede önemli. 22’sinde LINK, büyük bir artış göstermeden önce 16.7 $ ‘a kadar düştü.

Santiment’e göre analiz, şu anda Chainlink pazarında gelişmekte olan aktif adreslerin sayısının çok büyük olduğu ve LINK’in yükseliş rallisine devam etmesi için muhtemelen çok önemli olduğu yönünde. Son üç ayda aktif adresler% 143 arttı ve son 24 saatte 5.301 yeni adres eklendi.

Haftanın başlarında, LINK’in döviz içi arz oranı da yıllık en düşük seviyesine ulaştı ve yatırımcıların token’a olan ilgilerini koruduklarını gösteriyor.

LINK, Bitcoin’in 32.000 $ destek seviyelerinin altına düştüğü bir zamanda iyileşirken, mevcut artış sırasında önemi parlıyor.

Altcoin kendi kendine iyileşmeyi başardı ve Bitcoin ile Chainlink arasındaki kopukluk faktörü ortaya çıkmaya devam ediyor.

GrayScale’in dikkati daha fazla olabilir mi?

Bir Chainlink’e göre, son fiyat istismarlarından sonra, spekülasyon da tekrar yükselmeye başladı ve Grayscale yakın gelecekte Chainlink için yeni alımlar bekliyor olabilir.

Mevcut piyasada Grayscale desteğini bağlama eğilimi mantıklıydı, ancak birçok kişi kuruluşun desteğini XRP’den LINK’e kaydırmaya hazır olduğunu söyledikten sonra Aralık ayı boyunca söylentiler akmaya başladı.

Grayscale Trust’a bir ekleme, kurumsal yatırımcılar için projeye bir geçit açtığı için Chainlink için büyük bir kazanç olacaktır. Ancak, söz konusu varlık Bitcoin olmadığı sürece, Grayscale geçen yıl piyasadaki en iyi toparlanma parametresi değildi. En büyük 2. varlık olan Ethereum, şu anda Grayscale’de tutarsızlıkla karşı karşıyadır, bu nedenle Chainlink’in önemli kurumsal çıkarlar elde etmesi biraz zaman alabilir.

Gelecek ne?

Şu anda, Chainlink, Polkadot ve Sushi gibiler tarafından bir altcoin rallisi başlatılabilir ve bu, LINK’in 2021’in 1. çeyreğinin bitiminden önce tüm zamanların en yüksek rekorunu kırmasına neden olabilir. Bununla birlikte, pozitif zincir içi ölçümler ve Chainlink devam ediyor. kripto endüstrisindeki kimlik bilgilerini artırmak.

Chainlink (LINK) fiyatı şu anda 24.94 dolar seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!