Chainlink Fiyat Tahmini: LINK / USD Yukarı Doğru Momentum Durdurulamaz

zincir bağlantı

Chainlink, haftanın en gelişmiş altcoin’i olmak için birçok engeli aşıyor.
LINK / USD fiyat hareketi, tersine dönme ivme kazandıkça azalan bir eğilim çizgisi direnci altında sözleşme yapar. İçerik Başlıkları gizle

Chainlink LINK Yorumu

Chainlink, hafta sonu oturumundan bu yana çoğu kripto para birimi yatırımcısının ve meraklılarının zihninde olmuştur. Altcoin sadece birkaç engelin üstesinden gelmekle kalmadı, aynı zamanda yükseliş hareketini desteklemek için büyük miktarlarda hacim çekti. Temmuz ortasından bu yana tüm kripto para piyasası yükselişe geçmesine rağmen, çoğu token yükseliş trendini yavaşlattı. Bununla birlikte, Chainlink yeni zirveler için durdurulamaz kaldı.

Pazar günü LINK, Coinbase’de (ABD’nin önde gelen kripto para birimi değişim platformu) Bitcoin’den (BTC) daha yüksek bir hacim çekti. Hacimdeki artış, fiyattaki istikrarlı yükselişe de yansıdı, önce 10 $ ‘dan bariyeri kırdı ve 15 $’ a doğru devam ediyor.

LINK / USD, son düşüş arasında 14.53 $ ‘dan 9.12 $’ a alınan% 61.8 Fibonacci geri çekilme seviyesindeki direnci kırdı. 20 dolara yakın seviyeleri hedeflemesine rağmen, LINK 15 dolarlık bir bıyıktır (Box-Whisker grafikleri, verilerin dörtte birinin dağılımını görsel olarak göstermenin kolay bir yoludur. Box-Whiskers’a paralel uzanan çizgiler “Whiskers” olarak bilinir ve çeyreğin üzerindeki veya altındaki veriler arasındaki değişkenliği belirtmek için kullanılır.)

içeride bir engele çarptı.

Daha fazlasını okuyun: Chainlink [LINK] Ters Psikoloji Üzerine Pompalar? Tasfiye Edilmiş Kısalarda 50 Milyon Dolardan Fazla

LINK / USD 1 saatlik grafikLINK / USD fiyat tablosu

Tradingview tarafından LINK / USD fiyat grafiği

Bununla birlikte, LINK / USD azalan bir trend çizgisinin altında sözleşme yaptığından bir tersine çevirme süreci devam eder. Chainlink,% 61.8 Fibonacci seviyesinin (12.50 $) üzerinde konsolidasyon için yerleşiyor gibi görünüyor. Saatlik aralıkta 50 SMA ile sınırlanırken, 14,53 $ ‘da dalgalanıyor.

Trend çizgisi direncinin üzerinde bir kırılma, yükseliş trendini devam ettirebilir, çünkü kazançlar sonunda 20 $ ‘lık nihai dirence yaklaştı. Şimdilik,% 61,8 Fibo seviyesinin üzerindeki konsolidasyon en iyi yaklaşım gibi görünüyor. Trend çizgisi direncinin ötesinde bir saldırı gerçekleştirirken, alıcıların daha fazla hacme sahip olmak için daha fazla güç toplamasına izin verecek. Yana doğru hareketler RSI ve MACD göstergeleri ile gün ışığına çıkarılır.

Chainlink Gün İçi Düzeyleri

Spot oranı: 13.23 $

Yüzde değişimi:% -1,81

Göreli değişim: -0,27

Trend: Aşağı doğru önyargı

Oynaklık: Genişleyen

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL

madeni para etiketi heyecanFacebook, Telegram ve Instagram’dan da takip edebilirsiniz.