Chainlink Fiyat Analizi – Anahtar Destekler ve Dirençler! »Coin Otağ

XRP’nin SEC’in ünlü ekseniyle yüzleşmesi ve borsalardan bir çıkış görmesi muhtemel olsa da, bazı insanlar bir sonraki Chainlink’in olup olmayacağını sorguladı. Ne olacağına, fiyatına ve bundan ne beklenebileceğine bir göz atalım.

Chainlink 2020’de öne çıktı ve 2017 ve 2018’deki XRP ordusunu anımsatan bir ekosisteme sahip. Bununla birlikte, XRP’nin aksine LINK’in fiyatı, kripto para birimi ticaretinde 12,5 dolardan 20 dolara yükseldi ve CoinMarketCap’in çizelgelerinde 10. sırada yer aldı.

Chainlink 6 saatlik grafik

LINKUSD TradingView

Kaynak: TradingView’de LINKUSD

Çoğu Altcoin’in aksine LINK, eğimleri destek ve direnç seviyeleri olarak hareket ederek dalgalanmalar ve düşüşler sırasında bir eğilim görüyor gibiydi. Aralık ayından bu yana, kripto para biriminin fiyatı konsolidasyon aşamasındayken yavaşlıyor. Konsolidasyon, son zamanlarda 6 saatlik bir mumda% 23 + büyük bir düşüşe neden olan sahte bir çıkışla azalan bir üçgen gibi görünüyordu. Ancak bu düşüşten bu yana, fiyat da aynı şekilde azalan üçgen modelinde toparlandı. Bu devam edecekse, LINK’in daha fazla konsolide etmesini ve yana doğru hareket etmesini bekleyebiliriz.

Meşrulaştırma

RSI göstergesi, sahte çıkış sırasında düşüşünün ardından bir artış gördü, bu sağlıklı iyileşmeyi gösteren bir bulgu. Henüz artmamış olmasına rağmen bir azalma olmadı. Bununla birlikte, Stokastik RSI aşırı alım bölgesinde olduğundan, modelde kalmayı başarırken fiyatın düşmesini bekleyebiliriz.

Dahası, Fibonacci geri çekilme seviyeleri de önemli bir hikaye anlattı. 12.158 $ ‘dan 0.382-Fibonacci seviyesi, fiyatın düşmesini engelleyerek fiyatı destekleyecek.

Sonuç

Kısa-orta vadeli senaryoda, LINK’in modele bağlı kalmasını bekleyebiliriz. Bununla birlikte, teorik olarak modelin sonuna doğru bir düşüş olmalıdır.

Joker karakter senaryosu, bu modelde LINK’in fiyatında ani bir düşüş olacaktır. Bitcoin’in geri çekilmeden artan yükselişi ışığında, BTC ağır bir şekilde çökerse, LINK ve diğer Altcoinlerin düşme şansı olabilir.

Feragatname: Aşağıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 26.851.00 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!