Chainlink Fiyat Analizi – Anahtar Destekler ve Dirençler! »Coin Otağ

Dünyanın dört bir yanındaki finans piyasaları, bir grup organize Redditor’un eylemleriyle sarsıldı. Kripto para piyasası, Bitcoin’i Elon Musk’ın Twitter profiline ekleyerek Bitcoin’in değeri üzerinde ani bir itişe de tanık oldu. BTC’nin yükselişi, nihai düşüşüyle ​​altcoin piyasasına yansıdı.

Zincir bağlantı [LINK] Birkaç gün öncesine kadar, Bitcoin gibi konsolidasyona giden yolda birkaç büyük altcoin ile birlikte direniyordu. Ancak yazı yazılırken Bitcoin piyasasında meydana gelen düzeltme LINK piyasasında da görülüyordu. Dijital varlık, değer kaybetmeden önce 24,55 dolara ulaştı ve şu anda 23,66 dolardan işlem görüyor.

Chainlink bir saatlik grafik

Yukarıdaki kısa vadeli LINK diyagramı, dijital varlığın yazım sırasında oldukça değişken bir bölgede olduğunu gösterdi. Son düşüş piyasadaki düşüş hissini artırırken, tüccarlar fiyatını 22 doların üzerine sabitlemeye çalışıyordu. Kısa vadede hareketinin 22 ile 23 dolar arasında kısıtlandığını görebiliriz.

Muhakeme

LINK’in değeri dün 23 dolarlık desteğin altına düştü ve grafiklerde görüldüğü gibi 22 doların üzerinde kalmaya çalışıyordu. Bununla birlikte, Bitcoin piyasasında satış baskısı belirgindi ve tüccarların LINK pazarında satış yapma direnci, madeni parayı mevcut fiyat seviyesinde konsolide etmeye yardımcı olabilir.

Bollinger Bantları farklılaşması, piyasadaki oynaklığın arttığını işaret etse de ve 50 hareketli ortalama, madeni para yükselirse güçlü bir direnç görevi görebilir. Bu arada, Göreli Güç Endeksi piyasadaki satış baskısı nedeniyle aşırı satım bölgesine yaklaştı, ancak mevcut fiyat seviyesinde hareketlilik arttıkça dengeye ulaşma çabaları başladı.

Sonuç

LINK, yazı yazarken 23 ile 22 ABD Doları arasında konsolide etmeyi hedefliyordu. Piyasanın değişken yapısı göz önüne alındığında, BTC’nin fiyatı bir dönüşe tanık olursa bir fiyat dalgalanması görülebilir.

Bağlantı fiyatı şu anda saatlik aralıktadır ve 23,60’ın üzerindeki saatlik şamdanlar başlar.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!