Chainlink Fiyat Analizi – Anahtar Destekler ve Dirençler! »Coin Otağ

4 ile 7 Ocak arasındaki 60 saatlik bir pencerede Stellar,% 200’ün üzerinde eşi görülmemiş bir büyümeye tanık oldu ve grafiklerde yıllık en yüksek 0.414 $ ‘a ulaştı. Yükseliş ivmesi yavaşladı, ancak XLM, 0,273 dolar desteğinin üzerinde daha güçlü bir pozisyon tutmaya devam etti. Yayınlandığı sırada Stellar, 6.5 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahipti ve şu anda CoinMarketCap’e göre 10. sırada yer alıyor.

4 saatlik yıldız grafiği

Ticaret Görünümünde XLM / USD

4 saatlik Stellar grafiği, XLM’nin son 10 gün içindeki hareketini açıklıyor. 7 Ocak’ta zirveye ulaştıktan sonra, XLM azalan kanalı geçerek yükseldi. Bununla birlikte, toparlanma 0.334 $ direncinin altında durduruldu ve varlık 0.210 $ ‘ın altında başka bir yerel düşük yaşadı. Ancak düşüş geçiciydi ve o zamandan beri XLM yükselen bir üçgen formasyonu sergiledi.

Şu anda bir destek görevi gören 50 Hareketli Ortalama ile, varlığın önümüzdeki birkaç gün içinde tekrar 0,334 dolarlık direnci test etmesi gerekiyor. Ancak, yüksek ticaret hacminin olmaması şu anda endişe kaynağı olmaya devam ediyor.

Pazar Gerekçesi

Ticaret Görünümünde XLM / USD

Gözlenen örüntü yükselirken piyasa göstergeleri çelişkili bir görünüme işaret etti. Stokastik RSI, aşırı alım bölgesi yakınında bir tamamlayıcı ve belirsizlik önerdi. Düşüş göstergesi tamamen küçük bir geçişte olduğundan, fiyat önümüzdeki birkaç saat içinde tekrar düşebilir.

Müthiş Osilatör veya AO, baskı anında ne yukarı ne de aşağı doğru ivme ile net bir eğilim gösteremedi.

Bilanço içi hacim, güçlü ticaret aktivitesinin göstergesi olarak yüksek bir aralığa ulaşmaya devam ediyor, ancak potansiyel bir satış durumu var.

Sonuç

XLM için 0.334 $ ‘ın altında kalmak zorlaşıyor, ancak token 24-48 saat boyunca 0.273 $’ ın altında konsolide edilmediği sürece, 0.414 $ ‘a doğru başka bir ralli olasılığı açık kalıyor. Genel momentum hala yükselirken, XLM bu haftanın sonuna kadar başka bir volatilite ticaretine tanık olabilir.

Chainlink (LINK) fiyatı şu anda 20,92 $ seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!