Chainlink Fiyat Analizi – Anahtar Destekler ve Dirençler! »Coin Otağ

Chainlink, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 22.56 $ ‘a ulaştığı için fiyat listelerinde güçlü bir şekilde yükseldi. 10 Ocak’taki piyasa çapındaki düzeltme LINK’in 17 $ ‘dan 12.6 $’ a düştüğünü görürken, o zamandan beri toparlanması olağanüstü oldu. Aslında, bir araya gelen 20 dolarlık destek seviyelerinin geri çekilmesi, yatırımcıların uzun bir pozisyona girmesi veya eklemesi için ideal bir senaryo olacaktır.

Chainlink 12 saatlik grafik

Chainlink Fiyat Analizi: 16 Ocak

Kaynak: TradingView’de LINK / USD

Hem Fibonacci geri çekilme seviyeleri (beyaz) hem de Gann fan çizgileri (sarı), LINK’in yükselişinin başlangıcı olarak Aralık ayı sonlarında 10,4 $ ‘lık çift dip kullanılarak çizildi. Bu hatlar, LINK için bazı seviyelerde destek ve öngörülen yukarı yönlü hedefler sağladı.

ATH’yi geçen bir hareket, LINK’in daha uzun zaman dilimlerinde yukarı tarafa karşı direnç göstermediği anlamına gelir.

14 $ ‘dan başlayan artış, yaklaşan bir geri çekilme için henüz net işaretler göstermemiş olsa da,% 27’lik uzatma, önümüzdeki haftalarda LINK için 28 $’ lık bir artış öngördü.

Bir geri çekilme durumunda fiyatın tepki vermesini bekleyebileceği bazı ilgi alanları vurgulandı. Üstelik LINK’in daha kısa zaman dilimleri, fiyat ve momentum arasında düşüş eğilimi gösterdi; bu, LINK’in grafiklerinde küçük bir düşüşe katkıda bulunabilecek bir şeydir.

12 saatlik grafikte, RSI ve Stochastic RSI aşırı alım bölgesine tırmandı, ancak bu, yaklaşan bir düşüşün kanıtı değildi. Bunun yerine, LINK’in arkasındaki yükseliş momentumunun gücüne işaret etti.

İlki, 19,8-20 ABD doları bölgesindeydi. Bu bölge, önceki ATH’nin bir kombinasyonudur ve aynı zamanda fiyatın daha kısa zaman diliminde durduğu ve burayı eski bir arz-talep-talep bölgesi haline getirdiği bir alandır.

Bu çizginin altında 18.89 dolar ve 17.5 dolarlık destek seviyeleri vardı, ancak henüz bu seviyeleri test etmek için yeterince derin bir düşüş gösterecek bir kanıt yoktu.

LINK için uzun vadeli görünüm, basın zamanında hala güçlü ve önümüzdeki hafta LINK’in 28 $ ‘a ulaşması bekleniyor. Yalnızca 13,2 $ ‘dan (13 Ocak’ta düşüş) 22,7 $’ a yükselmek için,% 27’lik uzatma seviyesi 26 $ ‘lık bir hedef belirledi.

Chainlink (LINK) fiyatı şu anda 21.10 dolar seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!