Chainlink Fiyat Analizi – Anahtar Destekler ve Dirençler! »Coin Otağ

Chainlink fiyatı, 10 Ocak’a kadar önemli bir yükseliş ivmesi gördü ve o zamandan beri bir düzelme yaşıyor. Bununla birlikte, LINK’in fiyatı, fiyatı önümüzdeki dönemde% 20 ve ötesine taşıyabilecek bir artış vaadini gösterdiği için geri çekilme aşaması sona erebilir.

Basın zamanında, Chainlink’in fiyatı 15.89 $ ‘dan işlem görüyor ve yükseliş durumuna daha fazla yardımcı olan destek seviyelerinin kombinasyonundan sıçrıyor.

Chainlink 4 saatlik grafik

Kaynak: LINKUSD TradingView

LINK yükselen paralel kanaldan çıktı ve tekrar girmeye çalıştı. İki başarısız denemeden sonra, kısa, orta ve uzun uzunlukları içeren desteklerin kesişme noktasına oturduğu için fiyat nihayet yükselebilir. EMA’lar ve 0.382 Fibonacci seviyesi. Bu nedenle, destek güçlüdür ve LINK’in bu destekten geri gelmesi olasıdır.

Ayrıca MACD göstergesi, alıcıların baskısına işaret eden bir yükseliş eğilimi gösterdi. RSI göstergesi ayrıca Chainlink fiyatının büyümek için yer olduğunu gösterdi.

Bununla birlikte, OBV göstergesi, kısa vadeli bir düşüş olasılığını gösteren fiyatla düşüş eğilimi oluşturdu. Fiyatın altında bulunan güçlü destek göz önüne alındığında, bu düşüş muhtemelen 0.382 Fibonacci seviyesinden 15.19 $ ‘dan sıçrayarak daha da yükselecek. Bu dalgalanma, yalnızca paralel kanala girme potansiyeline sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda SuperTrend göstergesi tarafından sunulan satış sinyalini de geçersiz kılar.

Bu nedenle, uzun vadede LINK’in ya kanalın tepesine ya da orta hatta doğru tırmanması bekleniyor. İkincisine bir artış,% 19’luk bir artış anlamına gelir, ancak kanalın trend çizgisinin tepesinde bir artış, en az% 25 ila% 30’luk bir fiyat artışı anlamına gelir. Sonuç olarak, Chainlink, orta ve uzun vadede en az% 10 ila% 30 büyümeye hazırdır.

Chainlink (LINK) fiyatı şu anda 17,99 $ ‘dır.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!