Chainlink Fiyat Analizi – Anahtar Destekler ve Dirençler! »Coin Otağ

The Chainlink [LINK] piyasa kendi düzenine doğru ilerliyor. Bitcoin piyasasının madalyonun durumu üzerinde yalnızca marjinal bir etkisi oldu. Sınırlı bir aralıkta hareket ettikten sonra, LINK’in değeri düştü ve baskı anında 11,42 dolardan işlem gördü. Ancak düşüş, dijital varlığın fiyatını daha da aşağı çekebilecek bir düşüşe yol açtı.

Chainlink bir saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de LINKUSD

Yukarıdaki LINK grafiği, değerin 11.97 $ ila 12.78 $ arasında sınırlanacağını gösterdi. 27 Aralık’ta fiyat artmasına rağmen, değer hızla bu seviyeye döndü ve şimdi seviyeden düşüyor. Düşen birkaç destek seviyesi oldu ve satış baskısı, LINK’in mevcut 11.70 $ seviyesinde destek bulamayabileceğini gösteriyor.

Muhakeme

Fiyat şu anda 11.40 $ seviyesinde işlem görüyor ancak Göreceli Güç Endeksine göre aşırı satım bölgesine yaklaşıyor. Şu anki değeri 35’e yakın ve hala daha düşük, bu da piyasada önemli bir düşüşe işaret ediyor.

Chaikin Money Flow, paranın 11.97 $ fiyat seviyesinden düştüğü için LINK pazarından dışarı aktığını belirtiyor. Gösterge yukarı doğru yükselirken, negatif bölgeden çıkmak için uzun bir yol var.

Pozisyonlar

Giriş: 11,69 $
Stop-Loss: 12.0 $
Kar Al: 11,24 dolar
Ödül Riski: 1.39

Sonuç

Piyasadaki düşüş seviyesi hiçbir boğayı içermiyordu. Dijital varlığın sürekli satışı, kısa vadede daha fazla satış baskısı yarattı ve tüccarlar kısa pozisyondan yararlanabiliyor. LINK, 11.7 $ ‘lık destekten düştüğünde, 11.23 $’ a düşebilir ve bu da kar alma pozisyonu haline gelir.

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki makalenin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!