Chainlink, ETC, Dogecoin Yorum Analizi: 18 Ağustos

Chainlink’in fiyatı endişe verici bir şekilde düştü ve bir saat içinde% 20’ye yakın kayıplar kaydetti. Bu eylem, Bitcoin’in yerel zirvesinin 12.499 dolara ulaşmasından saatler sonra gerçekleşti. Ethereum Classic ise bir gelişme kaydetti, Dogecoin çok fazla momentuma sahip değildi ve fiyatı muhtemelen daha da düşecek gibi görünüyordu.

İçerik Başlıkları gizle

Zincir bağlantı [LINK] Yorum Tablosu

Ethereum Classic, Dogecoin, Chainlink Fiyat Analizi: 18 Ağustos

Kaynak: TradingView’de LINK / USD

Chainlink şu anda CoinMarketCap’in listesinde 6. sırada yer alıyor ve piyasa değeri, yazının yazıldığı sırada 6.7 milyar dolardan 5.86 dolara düşüyor.

Düşüş farklılaşması, fiyatın 14,8 dolara gerilemesi ile devam etti. Bir sapma, fiyatın göstergelerin momentumuyla eşleşmemesidir. Bu durumda, fiyat yükseldikçe RSI düşerek trendin zayıfladığını gösteriyor.

Geleceğin LINK için ne getireceği hâlâ belirsizdi. En güçlü performans gösteren büyük sermaye varlıklarından biri olmuştur ve LINK’in şu anda bu son düşüşe dayalı derin bir düzeltmeye hazır olduğuna karar vermek için henüz çok erken olabilir.

LINK’in yeni kurulan desteği yaklaşık 16,6 ABD doları tutması gerekiyor. Bu seviyenin kaybı, fiyatları 14 dolara düşürebilir.

Ethereum Klasik [ETC] Yorum Tablosu

Ethereum Classic, Dogecoin, Chainlink Fiyat Analizi: 18 Ağustos

Kaynak: TradingView’de ETC / USD

Ethereum Classic, savunmasız blok zincirini başarıyla hackledikten sonra birden fazla borsanın ETC’yi kaldırmayı düşündüğünü belirten raporlarla Ağustos ayına çalkantılı bir başlangıç ​​yaptı.

Ethereum Classic, ağ güvenliği hakkında büyük sorular ortaya çıkaran iki ayrı% 51 saldırıya uğradı. Bir bilgisayar korsanı OKEx ticareti yaptı, ardından ETC ağını ikiye katlayarak kullanıcılar için 5,6 milyon dolarlık bir kayba neden oldu.

Madeni paranın fiyatı yakın zamanda bir iyileşme dönemine girdi. Basın zamanında, Parabolic SAR, 20 SMA’nın (beyaz) 50 SMA’yı (sarı) geçtiği gerçeğiyle güçlendirilen bir satın alma sinyali verdi.

MACD göstergesi de yükseliş bölgesinde.

dogecoin [DOGE] Yorum Tablosu

Ethereum Classic, Dogecoin, Chainlink Fiyat Analizi: 18 Ağustos

Kaynak: TradingView’de DOGE / USDT

Mem-coin piyasalarda güçlü bir performans gösterecek şekilde konumlandırılmamıştır. TikTok pompasından sonra DOGE% 30 geri çekildi. Seviye 37 madeni paranın kapitalizasyonu 459,3 milyon dolardı.

Kısa vadede destek 0,00358 dolar ve 0,00335 dolar civarındaydı. CMF, piyasaya sermaye akışının zayıfladığını ve fiyatta daha fazla düşüşün muhtemel olduğunu savundu.

Son haberlerde, Intezer’deki siber güvenlik araştırmacıları, Dogecoin blok zincirinin belirli bulut sunucularını ihlal etmek için kötüye kullanıldığını buldu.