Chainlink, Cosmos, Ontology Fiyat Analizi: 23 Eylül

Chainlink’in hafta sonu% 15’lik düşüşü, geçtiğimiz ay LINK için yapılan birçok düşüşten sadece biriydi. Cosmos, ayılar galip gelmeden ve ATOM’u aşağı itmeden önce kısa bir kararsızlık dönemindeydi. Ontoloji bir düşüş modelini doğruladı, ancak önümüzdeki birkaç saat içinde bir sıçramaya tanık olma şansı var. Dünyanın en baskın kripto para birimi olan Bitcoin durumunda, madalyonun fiyatı yüzde 1’lik bir düzeltme gördü ve şu anda 10.482 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: CoinStats

Zincir bağlantı[LINK]

Chainlink, Cosmos, Ontology Fiyat Analizi: 22 Eylül

Kaynak: TradingView’de LINK / USD

Daha iyi bir bakış açısı için, 4 saatlik grafik bazı ilginç ipuçları sunuyordu. VPVR’yi kullanarak, LINK altındaki desteğin direnç ek yükünden daha önemli olduğunu görebiliriz. Bu beklenen bir durumdur çünkü fiyatın altına düşmeden önce bir ay boyunca sadece 10 $ işaretinin üzerinde işlem görmüştür.

Olumsuz yönde dikkat edilmesi gereken alanlar 8,5 dolar ve 7,5 dolar iken direnç 10 dolar, 10,8 dolar ve 12,3 dolar.

8,5 doların altına bir düşüş, fiyatı 7,5 dolar ve 7,15 dolarda desteklemek için düşüşü sürdürebilir.

Kısa vadede, LINK’in her iki tarafa geçmeden önce 8,5 $ ‘dan konsolide olması beklenebilir.

Orchid ise Chainlink ile işbirliğini, ana ağ üzerinde Chainlink ile oluşturulan ikinci bir oracle’ın canlı duyurusu ile genişletti. Chainlink, “son derece doğru, manipülasyona dirençli fiyat verileri sağladığı” için seçildi.

Evren [ATOM]

Chainlink, Cosmos, Ontology Fiyat Analizi: 22 Eylül

Kaynak: TradingView’de ATOM / USD

4,85 $ ‘lık destek, geçtiğimiz haftalarda ATOM’un düşüşünü yavaşlattı. ATOM, direnci 5,45 dolara yükseltmeye çalıştı, ancak hızla altına düştü.

Bu nedenle, iki hafta içinde, fiyat sürekli olarak daha düşük düşükler ve daha düşük yüksekler belirledi ve kayıpları kaydetmeye devam edecek.

Aroon göstergesi geçen ay güçlü bir düşüş eğilimi gösterdi, kısa aralıklarla kırıldı, ancak genel olarak piyasa düşüş eğiliminde. Basın zamanında, fiyat yeni (yeni) düşükler kaydettikçe aynı şeyi daha fazla gösterdi ve sonuç olarak Aroon Aşağı (mavi) geçiş ve Aroon Yukarı (turuncu) kaldı.

Ontoloji [ONT]

Chainlink, Cosmos, Ontology Fiyat Analizi: 22 Eylül

Kaynak: TradingView’de ONT / USD

Adam ve Adem çift zirveyi oluşturduktan sonra camgöbeği okla vurgulanan ONT’nin 0,66 dolara düşeceği tahmin ediliyordu. ONT, baskı anında 0,63 dolardan işlem görüyordu.

RSI 28 değerini gösterdi. Beyaz çizgilerle vurgulanan yükseliş eğilimi vardı. RSI yükselirken, fiyat düştü, bu da bir sıçrama olasılığını gösteriyor.

Yine de, varlığın görünümü, bir sonraki 0.545 dolarlık destek seviyesi ile düşmeye devam ediyor.