Chainlink, Cosmos, BAT Fiyat Analizi: 25 Ağustos

Chainlink, daha uzun sürebilecek bir geri çekilmeye yakalandı. Son zamanlarda ATH’yi piyasaya sürdükten sonra, bu, özellikle Chainlink ve Bitcoin hakkında tweet atan Dave Portnoy gibi tanınmış şahsiyetleri ve son haftalarda başlatmış olabileceği FOMO’yu düşündüğümüzde, Chainlink’ten beklenen bir şey. BAT ve ATOM yükseliş ivmesini korudu ancak kısa vadeli fiyat düşüşü olasılığını gösterdi.

İçerik Başlıkları gizle

Zincir bağlantı [LINK] Fiyat Analizi

Chainlink, Cosmos, BAT Fiyat Analizi: 25 Ağustos

Kaynak: TradingView üzerinde LINK / USD

20 $ ‘lık bir ATH belirlediğinden beri, Chainlink 13 $’ a dönüş gördü. Basın anında 15.2 $ ‘dan işlem görüyordu, ancak kısa vadede düşüş eğilimi göstererek daha düşük zirveler yapmaya devam etti.

16,8 Dolar ve 15,5 Dolar direnç, LINK alıcılarının yakın zamandaki ilerlemesini engelledi. LINK’in yükseliş potansiyeli göstermesi için düşüş trendinin (beyaz) kırılması ve 14.1 dolardan desteklenmesi gerekiyor.

Hacim Profili Görünür Aralık, 15,5 dolarlık bölgede ve 14 dolarlık bölgede önemli ticaret faaliyeti gösterdi ve fiyatın bu değerlerden herhangi birine doğru çekileceğini gösterdi.

AO’ya göre 14 doları tutamamak, LINK ticaretinin 13 dolarda gerçekleştiğini görebilir. Awesome Oscillator da geçen hafta düşüş ivmesi kaydetti, ancak zayıfladı ve önümüzdeki günlerde tersine dönebilir.

Evren [ATOM] Fiyat Analizi

Chainlink, Cosmos, BAT Fiyat Analizi: 25 Ağustos

Kaynak: TradingView’de ATOM / USD

ATOM, kazancını 8 dolardan geri satın aldı ve en yakın destek 7,7 dolarlık bölge oldu. RSI, 62’lik bir yükseliş değeri gösterdi. Henüz ATOM’un yükseliş momentumunun tersine döndüğüne dair bir sinyal yok.

Destek 8,5 dolara çıkmadan önce ATOM’un 7,5 ila 7,7 dolar arasında test etmesi beklenebilir.

Basic Attention Token [BAT] Fiyat Analizi

Chainlink, Cosmos, BAT Fiyat Analizi: 25 Ağustos

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

Yukarıda bahsedilen düşüş sapması meyve verdi. BAT, Fibonacci Retracement aracı tarafından belirlenen% 23,8 seviyesinin üzerine çıktı. BAT, bir sonraki desteğini sırasıyla% 38,2 veya% 50 düzelme olarak sırasıyla 0,359 ve 0,332 dolardan bulabilir.

Daha uzun bir süre boyunca BAT, daha yüksek Denge Hacmi göstergesinde gösterildiği gibi yükseliş momentumunu korur. Bu, alıcı ilgisinin fiyat artışını desteklediğini ve henüz bir geri dönüş sinyali vermediğini gösterir.