Chainlink, BAT, Dash Fiyat Analizi: 01 Kasım

Chainlink, grafiklerde kısa vadeli bir düşüş eğilimindeydi, ancak Bitcoin’in kendi başına büyük hamleler kaydetmemesi koşuluyla 12 dolara doğru bir kırılma görebilirdi. Basic Attention Token Dash, fiyat grafiklerinde vurgulanan bazı önemli seviyeler ile güçlü bir düşüş eğiliminin ardından geçen ay önemli ölçüde dalgalandı.

Zincir bağlantı [LINK] Yorum Analizi

Chainlink, BAT, Dash Fiyat Analizi: 01 Kasım

Kaynak: TradingView’de LINK / USD

Chainlink, baskı süresinde azalan bir kanalda işlem görüyordu. Genellikle bu tür kanallar yukarı doğru bir kırılma görür. Son kayıplar da ticaret hacmindeki istikrarlı bir düşüş trendi ile aynı zamana denk geldiğinden bu çok önemlidir.

Kripto para biriminin fiyatının bu yönde hareket etmesi ile ticaret hacmindeki düşüş, piyasanın önümüzdeki günlerde tersine dönebileceğini ima etti.

Sonraki destek seviyeleri 10.4 $ ve 9.5 $ ‘dır ve bazı geri çekilme seviyeleri, 7.31 $’ dan 12.97 $ ‘a hareket halindeyken Fibonacci geri çekilme aracı kullanılarak beyaz olarak vurgulanır.

Chainlink için anlık fiyat: 11,10 $

Basic Attention Token [BAT] Yorum Analizi

Chainlink, BAT, Dash Fiyat Analizi: 01 Kasım

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

BAT destek seviyesini 0,2 dolardan kaybetti ve başka bir güney hareketinin değerinin% 10’unu kaybettiğini görmeden önce aynı şeyi tekrar test etti.

Yazım sırasında RSI, kripto varlığı için güçlü bir düşüş ivmesi gösteren 0.185 dolardan işlem görüyordu. 0.179 $ geçmişte önemli bir seviyeydi ve BAT aşırı satım bölgesindeki derin genişlemesi nedeniyle bir sıçrama kaydettiği için bir kez daha benzer bir kapasitede hizmet etti.

BAT için başka bir düşüş beklenebilir ve bir sonraki destek seviyesi 0.16 $ ‘dır.

BAT için anlık fiyat: 0,184576 $

Dash [DASH] Yorum Analizi

Chainlink, BAT, Dash Fiyat Analizi: 01 Kasım

Kaynak: TradingView’de DASH / USDT

DASH geçen hafta düşüş eğilimindeydi ve OBV, kripto varlığı için artan satış hacimleri sergiledi. Ancak DASH, desteğini 65 dolara yükseltti ve 70 dolar seviyesini geri çekti. Grafiklerde başka bir yukarı hareket için ayarlanabilir.

Ancak bu kısa vadeli bir eğilim olacak ve uzun vadeli bir görünüm tanımlamayacaktır. Geçen ay, DASH için 78 ila 65 dolar arasında işlem gördüğü için bazı ağır oynaklık gördü.

Bu nedenle, önümüzdeki haftalarda, tüccarlara her iki seviyenin de kesintisiz olması şartıyla kısa veya uzun pozisyonlar açma fırsatı sunulacak.

Dash için anlık fiyat: 68,74 $