Chainlink, Atom, Dash Fiyat Analizi »Para Odası

Bitcoin’in fiyatı grafiklerde küçük bir düzeltmeye uğrarken. Aslında, Chainlink, Cosmos ve Dash gibi popüler altcoinler, fiyatlarının yalnızca son 24 saat içinde yüzde 16’ya kadar düştüğünü gördü.

Chainlink LINK / USDT

Kaynak: LINK / USD, TradingView

Chainlink’in basın saatinden 24 saat önceki performansı felaketti, kripto ticareti 10.34 $ ‘dan 10.03 $’ lık anlık desteğe çok yakın. Piyasadaki en büyük onuncu kripto para biriminin piyasa değeri 4,1 milyar dolar ve 24 saatlik işlem hacmi 2,2 milyar dolardı.

Bununla birlikte, yazı yazılırken, LINK yavaş yavaş yükseliş destek seviyelerine doğru ilerliyor gibi görünüyordu ve bir sonraki direnç seviyeleri 12.9 $ ve 14.1 $ olarak bulundu.

Basın zamanında, LINK’in teknik göstergeleri düştü. Bollinger Bantları, fiyat hareketlerinde artan volatiliteye işaret ederek genişlemeye devam etti. Ayrıca, MACD göstergesi düşüş eğilimi gösteriyordu ve yakın gelecekte trendin tersine dönmesi olası değildi.

Chainlink, Binance Smart Chain’in Chainlink’in Fiyat Beslemelerinin entegrasyonunu ve Ethereum üzerinde çalışan Bounce Finance projesini duyurmasının ardından son zamanlarda haberlerde yer aldı.

ATOM / USDT [ATOM]

Kaynak: ATOM / USD, TradingView

Cosmos, CoinMarketCap listesinde 956 milyon dolarlık piyasa değeri ile 27. sırada yer aldı. Basın zamanında, kripto para 4,65 dolardan işlem görüyordu. Grafiklerdeki son birkaç fiyat mumunun yeşil olması nedeniyle, ATOM’un son 24 saatte değerinin yüzde 3’ünden fazlasını kaybetmesinin ardından işlerde küçük bir yükseliş eğilimi ortaya çıktı. Ayrıca 5,1 $ ‘da güçlü bir direnç seviyesi ve 4,23 $’ da güçlü ve test edilmiş bir destek vardı.

RSI göstergesi aşırı satım bölgesinden yükseliyordu ve madeni paranın fiyatı için olumlu ivmeyi vurguladı. MACD göstergesi, MACD çizgisi Signal çizgisine yaklaşır yaklaşmaz yükseliş eğilimi gösterecek gibi görünüyordu.

Dash [DASH]

Kaynak: DASH / USD, TradingView

Dash’in dünkü kayıpları oldukça önemliydi. Madeni para, Değerinin yüzde 8’inden fazlasını kaybetti ve baskı anında 900 milyon doların üzerinde bir piyasa değeri ile 94,4 dolardan işlem görüyordu. Madeni para Destek’ten 88.6 dolardan sıçradı ve iki güçlü direnç noktasına doğru ilerliyordu – 100.4 dolar ve 109.2 dolar.

EMA şeritleri, madalyonun işlem fiyatı üzerinde de anlaştı ve muhtemelen 100 $ fiyat seviyesinde bir miktar direnç yaratacaktı. Son olarak, RSI göstergesi aşırı satım bölgesindeydi, ancak tarafsız bölgeye doğru gidiyor gibiydi.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 23.353.00 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!