Chainlink, Aave Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

Chainlink 11.9 dolarlık direnç seviyesini geçti ve ısrarla 12.65 dolar seviyesinde kapıları çaldı. Aslında önümüzdeki günlerde bunu aşabilir. Aave bir aralıkta işlem görüyordu, ancak kısa vadeli bir yükseliş görünümü vardı. FTX Tokenhas, alıcıların pazardaki tutarlı ilgisini gördü ve önümüzdeki haftalarda 5.8 dolara yükselebilir.

Zincir bağlantı [LINK]

Chainlink, Aave, FTX Token Fiyat Analizi: 28 Aralık

Kaynak: TradingView’de LINK / USD

Chainlink, 10.4 dolarlık destek seviyesini tekrar test ettikten sonra yükseldi ve 12.65 dolarlık direnç seviyesini birkaç saat içinde test etti. 11.9 $ ‘dan% 61.8 geri çekilme seviyesine düştü ve bir kez daha yazma sırasında 12.65 $’ da direncin altında işlem gördü.

MACD sıfırın üzerine çıktı ve LINK’in arkasındaki yükseliş momentumunu vurguladı, ticaret hacmi de önemliydi. Bu, LINK’in kısa vadeli bir hedef olarak 13.46 $ ile önümüzdeki saatlerde grafiklerde yükselme olasılığını vurguladı.

İlginç bir şekilde, yakın tarihli bir rapor, LINK için döviz girişlerinin artmakta olduğunu ve dijital varlık için düşüş haberi olabileceğini belirtti.

Aave [AAVE]

Chainlink, Aave, FTX Token Fiyat Analizi: 28 Aralık

Kaynak: TradingView AAVE / USDT

AAVE, üst ve alt limitlerle sırasıyla 94,8 dolar ve 70,9 dolar aralığında işlem görüyordu. Kripto para biriminin fiyatı ivme ile 82.2 $ aralığının orta noktasını aştı.

Dirençten desteğe dönüşü teyit etmek için 85 dolar seviyesinin olası bir yeniden testinden sonra, 94 dolarlık direnç seviyesine doğru ilerlemesi muhtemeldi. RSI, nötr 50 bölgesinin üzerine tırmandı ve kısa vadeli yükseliş trendi ortasında AAVE’nin yükseliş momentumunu vurguladı.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 26.702.00 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!