Chainlink, Aave, DigiByte Fiyat Analizi

Altcoin piyasasının büyük çoğunluğunun baskı zamanından önceki saatlerde oldukça değişken olmasıyla, grafiklerde oyunda salınım hata modelleri ortaya çıktı. Chainlink 15.7 dolara dokundu ve düşüşe geçti, Aave’nin bir aralıktaki kopuşu da kötü bir şekilde tersine döndü. Son olarak, DigiByte de düşüş eğilimi kaydetti.

Zincir bağlantı

Chainlink, Aave, DigiByte Fiyat Analizi: 04 Ocak

Kaynak: TradingView’de LINK / USD

LINK, bir salınım hata modeline dönüşebileceği bir durumda 15,7 dolara çıktı. Zaman dilimi ne kadar geniş olursa, tüccarların yüksek oynaklığı fark edip ticarete yönelip daha fazla hacim yaratma olasılığı o kadar artar.

OBV, ani satış baskısının son on günün alım hacmini geçecek kadar iyi olmadığını gösterdi. 15 doları aşma girişimi zorla reddedilirken, 12,6 doların altına düşme girişimi geri püskürtüldü.

Yazı yazılırken piyasa netlikten yoksundu. 13.55 $ seviyesi inatçı bir dirençti, 12.6 $ seviyesi yakın zamanda geri çekilirken, LINK bir aydan fazla bir süredir yukarıda kapatmadı.

Ethereum önümüzdeki birkaç gün içinde önemli bir düzeltme yaşamadıkça, LINK’in yakında 12.6 $ ve 12 $ ‘lık önemli destek alanları ile kazançlar kaydetmesi de beklenebilir.

Aave [AAVE]

Chainlink, Aave, DigiByte Fiyat Analizi: 04 Ocak

Kaynak: TradingView AAVE / USDT

AAVE, üst ve alt limitler 94,8 $ ve 70,8 $ seviyelerinde işlem görüyordu. Basın zamanından birkaç saat önce, fiyat aralığın tepesine düştü ve bir şamdanın 110,8 dolara yükseldiğini gördü. Ancak, bunu güçlü bir tersine çevirme izledi.

Son 24 saatteki dalgalanma, AAVE bir kırılma gördüğünde uzun pozisyonlara giren birçok tüccarı kolayca tuzağa düşürmüş olabilir. Fiyat, aralığın orta noktasını 82 dolar olarak test etti, test edildi ve 94 dolarlık direnci geçti ve yukarı tarafa 118 dolarlık bir hedef sundu, ancak Ethereum’un AAVE üzerinde büyük bir etkisi oldu.

82 $ seviyesini kaybetmek, AAVE ziyaretinin aralığı bir kez daha düşürdüğünü görebilir.

DigiByte [DGB]

Chainlink, Aave, DigiByte Fiyat Analizi: 04 Ocak

Kaynak: TradingView’de DGB / USDT

DigiByte son zamanlarda çifte problem yaşadı. Kripto, piyasa çapındaki dalgalanma fiyat artışını gördükten sonra kendini tamamen geri çekmekle kalmadı, aynı zamanda fiyat ve momentum arasında düşüş eğilimi gösterdi.

Bu sapma DGB’yi kısa vadede kayıplara hazırladı. Yakın vadede, DGB için 0,025 dolarlık destek seviyesinde bir düzeltme veya 0,024 dolarlık% 38,2 geri çekilme seviyesinde bir düzeltme olması muhtemel görünüyordu.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 30.966.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!