Chainlink, Aave, Decred Fiyat Analizi »Coin Otağ

Chainlink 15 dolara dokundu ve grafiklerde küçük bir geri çekilme görebilirken, hem Aave’nin kripto fiyatlarında hem de Decred’in geçtiğimiz aydaki güçlü performansında bir geri çekilme dönemi beklenebilir.

Chainlink Fiyat Analizi

Chainlink, desteği 14.55 $ ‘a yeniden test etmek için 15.7 $’ dan düştü. Aşağıdaki mum çubuğu LINK’in 14 dolara düşmesine neden olabilir, ancak grafiğe göre yükseliş trendi hala güçlü kaldı.

Yazım anında, RSI, son birkaç gün içinde 50’nin üzerine çıkan 60 sayısını kaydetti ve bu, bir yükselişin devam ettiğini gösteren bir gelişme. 14,5 dolarlık bölge güçlü bir destek alanıydı ve 14 doların altındaki kapanış, Ayılara piyasa üzerinde bir miktar kontrol elde etme fırsatı verebilir.

Aave Fiyat Analizi

Müthiş Osilatör, Aşağı yönde bir momentum değişikliği kaydetti. Ayrıca, Fibonacci Retracement aracı, dikkat edilmesi gereken bazı seviyeleri vurguladı.

Aave’nin 58.6 $ ‘dan desteğin geri çekilmesini veya 53 $’ da% 38.2 geri çekilme seviyesine düştüğünü görmesi mümkündü. Güçlü dalgalanmalar,% 50 seviyesine kadar geri çekilmeler görülebilir, bu nedenle Aave uzun vadeli bir yükseliş dönemine sahip olacak 46,2 $ ‘lık bir testten sonra bile.

Kısa vadede önümüzdeki saatlerde bazı kayıplar beklenebilir.

Decred Fiyat Analizi

Decred, Aave’ye benzer bir betikti. DCR, 11 dolar seviyesinin ötesinde bir kırılmanın ardından son üç hafta içinde yaklaşık% 110 kazanç bildirdi.

Fibonacci Retracement aracı, DCR için daha uzun vadeli bir geri çekilme hedefi olarak% 38,2 ve% 50 geri çekilme seviyelerini vurguladı. Bunlar sırasıyla 18.29 $ ve 16.69 $ seviyeleriydi ve 16.64 $ ‘lık bir destek seviyesi DCR ile birleşme sağlıyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!