Chainlik’te yeni fiyatlandırma ne yönde olacak? İşte detaylar

Yukarıdan bakış Chainlink ve LINK Marines için güzeldi, ancak ayı trendinin gerçekliği şimdi ortaya çıkıyor gibi görünüyor. LINK, token başına 20 $ değerine ulaştıktan sonra, gökyüzü, Chainlink’in sınırına ulaştığını ve dünyanın en iyi 5 kripto varlığına girdiğini hissetti. Ancak bir mitingin balayı dönemi sona erdiğinde, düzeltme aşaması çöktü.

Sektörle birlikte, Chainlink 16 Ağustos’tan bu yana% 41 kaybetti ve şu anda 12.45 $ değerinde.

Söylemeye gerek yok, fiyatlardaki bu kadar dramatik bir düşüş, zincir içi ölçümlerde temel değişiklikleri ortaya çıkardı.

Resim

Kaynak: Twitter

Santiment’in son verilere LINK token’larına göre, piyasalar tüm grafikleri patlattıktan sonra tüketilen token yaşına göre 14 ayın en yüksek seviyesini kaydetti. Tüketilen token çağındaki bir artış, ralli sırasında tutulan tüm LINK token’larının, insanlar karlarını nakde çevirmeye çalışırken şu anda dağıtımda olduğunu gösterdi.

Token Dolaşım hacminde bir değişiklik var ve ileriye dönük olarak, LINK’in geleceği artık zor durumda değerlendirilecek.

LINK, Temmuz ve Ağustos aylarındaki rallisi sırasında, LINK’in birkaç ay içinde tozu dumana katacak başka bir altcoin projesi olacağına inanan hainlerin adil payına sahipti. Zeus Capital, LINK arzının% 70’inin 9 balina tüccarı tarafından tutulduğunu açıkladığında itibar tam olarak iyileşmedi.

Bundan bağımsız olarak, şimdi mevcut durum LINK için uzun vadeli güvenilirliğini güvence altına almak ve göstermek için mükemmel bir fırsat olabilir.

Kaynak: Intotheblock

LINK, 23 Ağustos’ta günlük aktif adresler açısından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve şimdi ekosistemin bu kadar yüksek seviyeleri koruması gerekiyor. Intheblock’a göre, karlı adreslerin sayısının hala% 66’nın üzerinde olması ve% 29.79’unun negatif bir birikime sahip olması olumludur.

Bununla birlikte, LINK’in daha geniş dağıtımı, projenin şu anda daha çeşitli hale getirilmesine yardımcı olabilir. Uzaya yeni jetonların gelmesiyle birlikte, aktif adresler, düşüş baskısı azaldığında yeni zirveler sağlayabilir.

Chainlink’in DeFi’nin önde gelen projelerinden biri olduğunu ve mevcut ayı eğilimine rağmen DeFi ateşinin neredeyse hiç geçmeyeceğini belirtmek de önemlidir.

Bu bizi gelecekte LINK beklentisinde bırakıyor, bu nedenle hayatta kalma şu anda jetonlar için bir oyundur. Varlığın bu dönemde çalışmaya devam edebileceğini düşünürsek, LINK bir sonraki fiyat rallisinde yeni değerleme zirvelerine ulaşabilir.