Cardano’dan (ADA) Kayıt Sonrası Kayıt! En Birikmiş Crypto!

İlk çeyrekte yüzde 67 yükselen ve hızla yükselen Altcoin Cardano (ADA), ikinci çeyrekte eToro America yatırımcıları tarafından en çok tutulan kripto varlığı konumunu aldı. En iyi kripto para birimi Bitcoin, talepte yüzde 42 artışla sabit kalıyor ve Cardano şu anda en üst sırada.

Bitcoin, Ethereum ve Doge dönemi bitiyor mu?

ETH topluluğu tarafından en güvenilir altcoin olduğu iddia edilen Ethereum, 2021’de şu ana kadar yüzde 225 kazanmasına rağmen ikinci sırayı bile koruyamadı. Tartışmalı şaka parası ve Elon Musk’ın favorisi olan Dogecoin ikinci sırayı aldı ve en çok ikinci oldu. – tutulan madeni para.

kardano

Cardano için eToro Analistinden Açıklama

eToro kripto piyasası analisti, platformlarının talepte bir artış gördüğünü belirtti. coins. “Birçok yatırımcının bir madeni paranın yalnızca bir kısmına sahip olabileceği yalnızca Bitcoin ve Ether’e odaklanmak yerine, daha düşük fiyatlı ürünler için artan bir talep görüyoruz. coins”dedi Simon Peters.

Cardano Daha Ucuz / Daha İyi

daha küçük coins Tron (TRX) ve Ethereum Classic (ETC) gibi üç ayda bir arttı. TRX’in ikinci çeyrekte dünya çapında varlıkları olan kullanıcılarda yüzde 163 artış gösterdiği yerde, ETC ilk çeyreğe kıyasla yüzde 151 arttı.

kardanoEn çok birikmişlerin tablosu coins Q2 2021’de Kaynak : eToro

2021 Bizim Yılımız Olacak

eToro America, insanların kriptoya karşı tutumunun giderek daha iyimser hale geldiğine ve yeni yatırımcıların 2021’de kriptoda güven ve güven oluşturmaya çalıştıklarına dikkat çekti. Bu, son çeyrekte, özellikle Cardano’da tutulan kripto varlıklarının sayısında artışa yol açtı. Genel olarak konuşursak, 2021 yenilikçi teknolojinin ve merkezi olmayan pazarların yılı olacak.

Cardano Adası

Cardano nedir?

Cardano bir blok zinciri üzerinde çalışır ve kullanıcıları ve tedarikçileri doğrudan birbirine bağlayan merkezi olmayan bir kripto para ekosistemidir. Kısacası A noktasından B noktasına aracısız gitmenizi sağlar.

Cardano, Charles Hoskinson tarafından kuruldu. Charles Haskinson bir blockchain geliştiricisidir. Blockchain teknolojisi ile de ortaklık yapan bu kişinin sadece Cardano ile değil, Ethereum ile de doğrudan ortaklığı bulunuyor. İlk olarak 2013 yılında tanıtılan Cardano, birçok kripto ihtiyacını karşılamak için tasarlandı. Özellikle yatırımcılarına sunduğu yenilikler sayesinde işlem hacmi her geçen gün artmakta ve tavsiye edilen kripto para birimleri arasında yer almaktadır. Ayrıca Cardano meraklıları için madenciliğe izin verir. Cardano madencilik maliyetleri oldukça düşüktür. Bu nedenle Cardano madenciliği yapan kripto madencilerinin sayısı her geçen gün artıyor ve artmaya devam edecek.

Cardano’nun geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize söylemeyi unutmayın! Yorum yapmak istemiyorsanız aşağıdaki ikonlardan HODL veya beğendiğiniz Coin’e destek olabilirsiniz!