Cardano uzun vadeli Fiyat Analizi »Coin Otağ

Feragatname: Aşağıdaki makalenin bulguları, yazarın yegane görüşüdür ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Cardano, Bitcoin’in grafiklerdeki düzeltmesinin ardından% 30’luk bir düşüşe rağmen fiyatta keskin bir artış kaydetti. Altcoinler, Bitcoin’in oynaklığından en çok etkilenenlerdir ve aynı şey ADA’nın durumunda da geçerlidir.

Ancak, farklı olan, Cardano’nun sıçrama oranının – düşüşten bu yana% 30 düşüş – önümüzdeki 2 gün içinde neredeyse tamamen geri çekilmesidir. Bu, grafiklerde iyi bir hacim kazancı ile desteklenen ADA’nın güçlü geri alımını vurguladı.

Cardano 4 saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de ADAUSD

4 saatlik grafikte Fib uzantıları, Hareketli ortalamalar ve göstergeler vardı. Herhangi bir model olmasa da, ADA’nın tablosu daha da yükseğe çıkmaya istekli görünüyordu. % 61,8’den bir sıçrama ADA’yı yükseltebilir. Ancak, bu seviyeye uyulmaması, ADA’yı% 50 seviyesi olan 0.1442 $ ‘a düşürebilir.

Meşrulaştırma

Olasılıklar eşit derecede çarpık göründüğünden, ADA’nın BTC ile ilişkisi hakkında düşünmek onu kırmaya yardımcı olabilir. ADA ve BTC arasındaki 60 günlük korelasyon 0,276’dan 0,50’ye yükseldi.

Korelasyondaki bu kadar keskin bir artış, ADA’nın Bitcoin’in gittiği yeri hemen takip edeceği anlamına geliyordu. Bitcoin düşüş eğiliminde olduğu için ADA’nın da güneye yönelmesini bekleyebiliriz.

Ek olarak, hareketli ortalamalar 50, 100 ve 200’de birleşme oldu. Fiyat ve bu MA’lar arasında ortalamaya geri dönüş olmadı. Dolayısıyla, bu düşüş senaryosunu destekledi.

OBV göstergesi ikinci dalga için hacimde iyi bir artış gösterdi, ancak yine de önceki dalgalanmadan daha düşük görünüyordu. RSI aşırı satın alınan bölgeyi bir kez daha test ediyordu. Bu seviyedeki bir başarısızlık daha yüksek olacaktır, bu nedenle kısa bir pozisyon mantıklı olacaktır.

Dikkat edilecek seviyeler

Giriş: 0,162438 $
Stop-loss: 0,173178 $
Kar al: 0.144 140 dolar
Ödül Riski: 1.7

Cardano (ADA) fiyatı şu anda 0.164081 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!