Cardano uzun vadeli Fiyat Analizi »Coin Otağ

Feragatname: Aşağıdaki makalenin bulguları, yazarın tek görüşü olup, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Cardano’nun değerlemesi, basın sırasında 0.138 dolarlık destek seviyesinin üzerinde pozisyonunu korumaya devam etti. Ancak, son 2 hafta içinde kademeli olarak 0.183 $ ‘dan 0.160 $’ ın altına düştüğü unutulmamalıdır. Şu anda net bir eğilim görülmese de, ADA önümüzdeki birkaç hafta içinde başka bir düşüş eğilimi yaşayabilir.

Cardano 12 saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de ADA / USD

Cardano’nun rallisi Kasım ayının sonuna doğru parlıyordu, ancak 24 Kasım’dan beri oldukça düzensiz geçti. Kolektif piyasa o zamandan beri konsolide olurken, ADA grafiklerde bir düşüş dönemi kaydetti. Cardano, yazı yazarken, 12 saatlik grafikte gösterildiği gibi simetrik bir üçgen içinde iyi hareket ediyordu.

Simetrik bir model yükseliş eğilimi gösterse de, Düşüş eğilimi olasılığı da eşit derecede olasıdır. Düşen ticaret hacmi, ivmeyi satıcılara kaydıran bir gelişme olan düşüş eğiliminin göstergesiydi. Dahası, 20 Hareketli Ortalama, Cryptocurrency için acil bir destek seviyesi olarak hareket ediyordu.

Piyasa Prosedürü

Kaynak: TradingView’de ADA / USD

Basın yayınlandığı sırada, piyasa göstergelerinin çoğu tarafsız taraftaydı, ancak genellikle biraz ayılara doğru eğildi. Göreceli Güç Endeksi veya RSI, son birkaç gün içinde kademeli olarak düşerek 50’nin biraz üzerinde daha düşük bir aralığa ulaştı. Dahası, Müthiş Osilatör veya AO düşüş ivmesini gösterirken, Cardano için Denge hacmi yüksek kaldı. Buradan yapılacak herhangi bir değişiklik sadece hızlı hareket ederek kar elde eden satıcılarda olurken, Pazardaki fiyat düşmeye devam ediyor.

Önemli Aralık

Direnç: 0.171 $, 0.183 $
Destek: 0,138 ABD doları
Kısa Ticaret için Giriş Pozisyonu: 0.160 $
Kar Al: 0,138 ABD doları
Kaybı Durdur: 0.167 $
Risk / Ödül Oranı: 3,14x

Sonuç

Yazma sırasında Cardano, önceki zirvesi olan 0.138 $ ‘a bir düşüş daha kaydetmiş gibi görünüyordu, ancak değerleme kısa süre sonra geri dönmeli. Yükselen piyasa yapısının altında zayıf ellerin erimesi ile birlikte ADA’nın amortisman sonrası takibi yapabilmesi gerekiyor.

Cardano (ADA) fiyatı şu anda 0.153713 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!