Cardano uzun vadeli fiyat analizi: 24 Ağustos

Cardano, 5 aydan kısa bir süre içinde ~% 890 artışla diğer altcoinlerin önünde bir boğa koşusu yaşadı. Sonunda, tüm altcoinler mitinge katıldı. LINK aynı dönemde 2 doların altından 20 dolara yükselirken bazıları diğerlerinden daha fazla yükseldi. Link gibi, birçok yenilgi projesi ve token aynı şeyi yaptı.

Belki de bir boğa koşusunun yutturmaca bu sefer defi ile başladı ve defi’de kilitlenen toplam değer 5 milyar dolara ulaştı. Henüz başlamamış projeler göz önüne alındığında, ekin tarımı ve kullanıcılara “% 9999 APR” veren platformlar için hala biraz umut var.

Riskli ve düzenlenmemiş olmasına rağmen, kullanıcılar yine de bu tür projelere yönelmeyi seçti. Hepsi bir arada, verim çiftçiliği, Bitcoin 12.000 $ ‘a ulaştı ve üzerindeki kısa ihlali piyasa duyarlılığının “aşırı açgözlü” olmasına yol açtı.

Bundan bir çıkarım varsa, o da “yukarı çıkan aşağı inmeli” dir. Bu nedenle fiyatın düşmesini beklemek mantıklı ve açık görünüyor. Cardano ralliyi yönettiğinden, tabloya bakmak benzer bilgiler sağlayabilir.

Cardano’nun 1 haftalık grafiği

Cardano uzun vadeli fiyat analizi: 24 Ağustos

ADAUSD TradingView

ADA’nın 1 haftalık grafiğinden,% 50 Fibonacci seviyesinde güçlü bir direnç görülebilir ve bu da fiyatın zamanında geri çekilmesine yol açar. Görünüşe göre ADA zaten% 21.25 düştü ve daha fazlası yolda olabilir.

Şimdilik, 10 haftalık MA [orange] oyunculuk desteği; Belki de fiyat buradan küçük bir sıçrama yaşayacaktır, özellikle RSI’daki derin düşüşün aşırı alımdan neredeyse nötr hale geldiği düşünüldüğünde.

Satın alma momentumundaki bu hızlı düşüş bir düşüş gösteriyor, ancak bu aynı zamanda ortadan kaybolmuş gibi görünen satıcılara da zarar verdi. Bu, haftalık fitilin 0.1219 $ ‘dan düşük seviyeden mevcut pozisyona geri çekilmesini açıklıyor.

Son düşüş, ADA’nın% 38,2 -Fibonacci seviyesine yani 0,382’ye ulaşmasına neden olacak ve ADA’yı mevcut fiyatından% 23,67 düşüşle açık bırakacak. Bununla birlikte, fiyatın 20 haftalık MA’da 0,0985 $ ‘dan destek bulması ihtimali de var.