Cardano, Tron, VeChain Fiyat Analizi

Bitcoin 27.000 dolarlık direnci kırdıktan sonra kısa bir süre sonra küçük bir düzeltme oldu. Ancak, geri çekilme Cardano ve VeChain’in çizelgeleri tırmanmasını engellemeye yetmedi. ADA ve VET birkaç kilometre taşını geçerken, Tron ters yönde hareket etti ve fiyatta bir düşüş kaydetti.

Cardano [ADA]

Kaynak: ADA / USD, TradingView

0.172 $ ‘lık direnç, Aralık ayı boyunca Cardano için önemli bir noktaydı. Çok sayıda girişime rağmen, satış baskısının fiyatları artırması nedeniyle fiyatlar bu engeli aşamadı. Ancak dün, fiyatlar inatçı direncin üzerine çıkmasıyla kripto varlığı için bir dönüm noktası oldu. Yazım sırasında ADA, son 24 saatte% 12,4 artışla 0,185 dolardan işlem görüyordu ve herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermedi.

Müthiş Osilatör, fiyat artışının satın alma baskısıyla desteklendiğini gösterdi. Yeşil mumlar, grafiklerde yükseliş momentumunun yükseldiğinin bir göstergesiydi.

Denge Satış Hacmi de yükseldi, bu da piyasadaki alıcıların fiyatları yukarı çektiğini gösteriyor.

VeChain [VET]

Kaynak: VET / USD, TradingView

VeChain, Bitcoin’in son fiyat artışından en büyük fayda sağlayanlardan biri gibi görünüyor. Geçtiğimiz iki gün içinde VeChain’in fiyatı% 50’nin üzerinde hızla artarak haftada en çok kazanan 25 kişi arasında yer aldı. coins piyasa değerine göre. Göstergeler ayrıca boğaların piyasayı sıkı bir şekilde kontrol ettiğini gösterdi ve bu da fiyatın ilerlemesi için iyimser olabilir.

MACD, hızlı hareket eden hat sinyal hattının oldukça üzerine çıktıkça yükseliş momentumunun yükseldiğini kaydetti.

Son olarak, Chaikin Money Flow, endeks şamdanları yükselirken sermaye girişlerinin fiyatları yükselttiğini öne sürdü.

Tron [TRX]

Kaynak: TRX / USD, TradingView

Tron, geçen hafta kaybettiği ivmenin bir kısmını geri kazanmış gibi görünürken, fiyatlar 0,03 $ direncini karşıladıktan sonra bir kez daha tersine döndü. Baskı anında Ethereum rakibi son 24 saatte% 5 düşüşle 0,027 dolardan işlem görüyordu. Bazı göstergeler de bu fiyat hareketini yansıtıyor ve piyasa ayılarının fiyatları grafiklerde aşağı çekmeye devam edebileceği izlenimini veriyor.

Parabolik SAR, mum çubuklarının üzerinde noktalıydı ve kripto varlığı için bir düşüş önerdi.

Stokastik RSI, fiyatların aşırı satım bölgesinde işlem görmesiyle aynı düşüşü gösterdi. Bu düşüş bölgesinden bir dönüş kartlarda olabilirken, fiyatlar yükselmeden önce önümüzdeki birkaç seans için bu bölgede işlem yapmaya devam edebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 28.098.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!