Cardano, Synthetix, VeChain Fiyat Analizi: 17 Eylül

Bitcoin, yazı yazılırken konsolide edilmiş olsa da, piyasadaki birçok altcoin üzerinde aşağı doğru baskı yapıyordu. Cardano gibi büyük kripto para birimleri fiyat ölçeğini aşağı çekerken, Synthetix ve VeChain gibi orta sınıf varlıklar grafiklerde durgun bir fiyatla ilerlemeye çalışıyordu.

İçerik Başlıkları gizle

Cardano [ADA]

Kaynak: TradingView’de ADA / USD

Cardano, IOHK CEO’su Charles Hoskinson’ın, geliştirmenin son aşaması olan Voltaire ile Cardano’nun ağının kendi kendini idame ettiren bir ekosistem haline geleceğini açıklamasının ardından son zamanlarda haberlerde yer aldı.

Önümüzdeki harika gelişimsel yol haritasıyla, ADA pazarı gelecekte muazzam büyümeye hazırdı. Ancak, yazı yazılırken YTD’nin yatırımcılarına% 156 geri dönüşü vardı. Dijital varlığın fiyatı grafiklerde daha düşükken, ADA pazarı daha fazla oynaklık bekleyebilir. Bollinger Bantlarının ağzı bir sapma, yükselen oynaklığın bir işareti ve olası bir fiyat dalgalanması gösteriyordu. Bununla birlikte, aynı durumun fiyatı daha da güneye itmesi muhtemeldir.

ADA pazarındaki bu düşüş, 50 hareketli ortalamanın ve fiyat çubuklarının üzerinde konumlandırılan sinyal çizgisi ile görünür hale geldi ve aşağı doğru hareket eden fiyatı doğruladı. Bununla birlikte, daha önce gözlemlendiği gibi, fiyatın geri dönüşüne yardımcı olabilecek bir seviye olan 0,0860 $ ‘da güçlü destek bulundu.

Synthetix [SNX]

Kaynak: TradingView’de SNX / USD

Synthetix [SNX] Compound ve Aave’den sonra, SNX TVL’de 1 milyar dolara ulaşan DeFi alanındaki en popüler projelerden biri haline geldi. SNX, DeFi tokeninin YTD’de% 400’den fazla artmasıyla Ağustos ayında 7.32 $ ‘a yükseldi.

Düşen altcoin pazarına rağmen, SNX pazarı iyi bir direnç gördü ve o kadar da düşmedi. Dijital varlığın fiyatı, yazım sırasında 4,78 dolardı ve SNX, 4,08 dolarlık destekten geri döndü. Bu, Ağustos ayından bu yana defalarca test edilen SNX için güçlü bir destek seviyesi olmuştur. Piyasayı bir yükseliş trendi ele geçirirse, kripto para 6.02 $ ‘lık ani direnci kırmaya hazırlanıyor olabilir.

Parabolik SAR, işaretçiler mum çubuklarının altına hizalandığından beri fiyat eğiliminin değiştiğini gösterdi.

VeChain [VET]

Kaynak: TradingView’de VET / USD

VeChain, piyasanın değer kaybettiği bir başka orta ölçekli varlıktı. Mesleki Eğitim ve Öğretim Ağustos ayından beri devalüe oluyor ve son birkaç gündür bir konsolidasyon sürecinden geçiyor. Varlığın fiyatı, aynı zamanda anlık direnç ve destek seviyeleri olan 0,0140 ila 0,0110 ABD Doları arasında sıçradı.

MACD göstergesine göre MACD hattı, piyasada yükselen yükseliş baskısının bir işareti olan sinyal hattıyla yukarı yönlü hareket ediyordu. Ancak bu ivme, trendin devam etmesi için yeterli değildi ve yakında değişebilir.