Cardano, Synthetix, Atom Fiyat Analizi

Cardano, fiyatı her iki yönde de eğilmeyi reddettiği için bir konsolidasyon aşamasına girdi ve ADA rehberliğini piyasa liderleri Bitcoin ve Ethereum’dan aldı. SNX, yükseliş trendinin sona erdiğine dair işaretler gösterdi ve 13,41 dolarlık desteğe doğru bir hareket olasılık olabilir. ATOM, 5,97 dolar civarında bir dirençle sınırlandı, ancak momentum piyasadaki boğalara doğru kayabilir ve fiyat ani tavanını kırabilir.

Cardano [ADA]

Kaynak: ADA / USD, TradingView

Cardano’nun fiyatı, kesin bir hareket için daha geniş pazardan ipuçları beklerken 0,296 ile 0,295 dolar arasındaki bir kanalda dinleniyor. Yükseliş senaryosu, fiyatın ani direncinin üzerinde kırıldığını görebilir ve bir sonraki direnç için 0,31 dolara yönelebilir. Öte yandan, piyasa liderleri BTC ve ETH grafiklerine geri dönerse, piyasanın ayıları 0.249 $ ‘lık desteği hedefleyebilir.

MACD’nin hızlı hareket eden çizgisi Sinyal çizgisinin üzerine çıktı ve yükseliş eğilimi alıcıların fiyatı kuzeye itmesine yardımcı olabilir.

Müthiş Osilatör, satış ve satın alma baskısı arasındaki dengeyi vurgulayarak yükselişten uzaktı.

Synthetix [SNX]

Kaynak: SNX / USD, TradingView

Synthetix grafiklerde kuzeye doğru yükselmeye devam etse de, yükseliş ivmesi sonuç işaretleri gösterdi. Basın zamanında SNX, son 24 saatte% 15,6 artışla 14,87 $ seviyesinde işlem görüyordu. Fiyat, 11 dolarlık güçlü destek seviyesi civarında geri sıçradı ve satın alma baskısı fiyatı rekor seviyeye yükseltti. Ancak göstergeler, bir düzeltmenin yaklaştığını ve fiyatın ileriye doğru düşebileceğini gösterdi.

Stokastik RSI aşırı alım bölgesinden nötr bölgeye doğru düşerek potansiyel bir tersine dönüşün sinyalini verdi. Böyle bir durumda, ayılar 13.41 $ işaretini hedefleyebilir, ancak bir sonraki destek seviyesinin altındaki bir hareket, daha geniş bir piyasa geri çekilmesinden biraz yardım gerektirebilir.

Chaikin Nakit Akışı güneyi gösteriyordu ve denge işaretinin altında hareket görüyordu. Bu, sermaye çıkışlarının fiyatları grafiklerde aşağı çekebileceğini gösterdi.

ATOM

Kaynak: ATOM / USD, TradingView

Boğalar satış baskısının bir kısmını bastırmak için devreye girdikçe ATOM’un kayıpları 5,65 dolarlık destek seviyesinde kısa kesildi. Basın zamanında, 5,97 dolarlık direnç, kazanımları sınırladı ve boğaların piyasa fiyatını kontrol etmesini engelledi. Ancak, alıcılar gelgiti kendi lehlerine çevirmek istediklerinden, üst tavan fiyatı çok uzun süre tutmayabilir.

Ay başından bu yana yüksek seviyelerde yükselen Denge Hacmi, alıcıların fiyatları grafiklerde yukarı çekmeye yönelik çalışmalarının sürdüğünün altını çizdi. Kuzeye doğru bir hareket, fiyatın bir sonraki direnci 6.22 $ ‘da test ettiğini görebilir.

Son olarak, Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri şamdanların altındaydı ve bu da piyasanın yükseliş trendinin başlangıcında olduğunu gösteriyordu.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 36.863.00 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!