Cardano, Ontology, Verge Fiyat Analizi

Bitcoin’in fiyat düzeltmesi nihayet burada ve altcoinler yakında sıcak olabilir. Son 24 saat, 34.000 $ ‘a ulaştığından beri fiyatı% 8’in üzerine düştüğü için dünyanın en büyük kripto para birimi için titrek geçti. Daha büyük kripto pazarı için henüz herhangi bir ayarlama yapılmamış olsa da, Cardano, Verge ve Ontology gibi bazı Altcoinler, geçtiğimiz birkaç gün içinde elde edilen kazançların bir kısmını yeniden izlemeye başladı.

Cardano [ADA]

Kaynak: ADA / USD, TradingView

Cardano’nun listelerde konsolidasyonu yeni yılda 0,192 ile 0,172 dolar arasında fiyat hareketiyle devam etti. Geçtiğimiz birkaç gün içinde, ADA, Bitcoin’in son fiyat artışıyla desteklenen bu kanalın üzerine çıktı. Bir noktada, fiyatı Mart 2018’den beri görülmeyen bir seviye olan 0.242 $ ‘a yükseldi.

Satın alma baskısı fiyatları kesinlikle artırsa da, Bitcoin’in fiyatı grafiklerde geriledikten sonra ivme sürdürülemedi. Yazma sırasında, ADA son 12 saat içinde yaklaşık% 11 azalmıştır ve yakın gelecekte daha fazla düşüş beklenmektedir.

Göreceli Güç Endeksi, aşırı alım bölgesinde işlem gördükten sonra tarafsız bölgeye doğru hareket etti. Bu, olası bir tersine dönüşün sinyalini verdi ve fiyat, 0.192 $ ‘lık acil desteğe doğru düşebilir.

Stokastik RSI, kripto fiyatının üst bölgede işlem yaptıktan sonra tarafsız bölgeye doğru hareket etmesiyle benzer bir duyguyu tekrarladı ve düşüş dönüşünün kesinlikle bir olasılık olduğunu öne sürdü.

Ontoloji [ONT]

Kaynak: ONT / USD, TradingView

Geçen bir buçuk hafta, 0,459 dolara yakın işlem gören Ontology’nin fiyatı için oldukça olaysız geçti. Bitcoin’in boğa koşusu ONT’ye bir miktar ivme kazandırsa da, dünyanın en büyük kripto para birimi grafiklerde daha düşük seviyelere ulaştığında bir düzeltme yapıldı. Bitcoin’in düzeltmesi yakın gelecekte ONT’de bir engel olmaya devam edebilir ve fiyat mevcut desteğinin ötesine düşebilir ve bir sonraki desteğe 0,426 dolarla meydan okuyabilir.

Bollinger Bantları, ONT fiyatında yüksek derecede oynaklık gösterdi. Üst bantta işlem yaptıktan sonra şamdanların aşağı yönlü hareketi, ayıların piyasanın kontrolünü ele geçirmeye hazır olduğunu gösterdi.

Son olarak, Muhteşem Osilatör, kırmızı çubuklar sıfıra doğru hareket ederken ONT’de düşüş eğilimi gösterdi.

Eşik [XVG]

Kaynak: XVG / USD, TradingView

Verge, Bitcoin’in çekilmesinden en çok etkilenmiş görünüyordu. XVG’nin 4 saatlik grafiğine bakıldığında, fiyatlar son 24 saatte% 11’den fazla düştüğü için son birkaç gündeki artışların olumsuz yönde etkilendiğini gösterdi. 0,0082 dolarlık basın zamanı destek seviyesi ve 0,0076 dolarlık bir sonraki mevcut destek, yakın gelecekte aşağı yönlü yörünge devam ederse bir süre için fiyat sağlayabilir.

Aslında, bazı göstergeler, hem MACD hem de Parabolik SAR’ın kripto varlığının düşüş eğilimini göstermesiyle daha düşük bir hareketin gerçekten bir olasılık olduğunu öne sürdü.

MACD göstergesinin Sinyal çizgisi, olası bir düşüş geçişini gösteren hızlı hareket eden çizgiyi yakalıyordu. Histogramdaki çubuklar da düşüyordu, bu da yükseliş momentumunun hızla güç kaybettiğinin bir işaretiydi.

Fiyat için düşüş işareti olan mum çubuklarına Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri yerleştirildi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!