Cardano, IOTA, Algorand Fiyat Analizi: 16 Eylül

Bitcoin dalgalanmaya devam etti ve yazı yazılırken 10,825 dolardan işlem görüyordu. Korku ve Açgözlülük Endeksi 47’yi gösterdiğinde, kripto para birimleri hakkındaki his korkusuz hale geldi. Güçlü bir Bitcoin, piyasalarda ivme eksikliği gösteren Cardano ve IOTA’nın kaderini değiştirmedi. Algorand düşüş eğilimini sürdürdü ancak son işlem seanslarında volatilite eksikliği gösterdi.

İçerik Başlıkları gizle

Cardano [ADA]

Cardano, IOTA, Algorand Fiyat Analizi: 15 Eylül

Kaynak: TradingView’de ADA / USD

ADA, 0,097 $ direncinin altında işlem gördüğü için piyasalarda ivme eksikliği gösterdi.

RSI, baskı anında 52 değerine sahipti. Ancak RSI, geçtiğimiz birkaç gün içinde tarafsız çizgiyi birkaç kez kesti. Bu, oynaklık ve ADA için bir eğilim olmadığını gösterdi.

Bir video güncellemesinde Charles Hoskinson, Bittrex borsasındaki geçişin neredeyse tamamlandığını belirtti. Ayrıca BitMEX’in Cardano’yu listeden çıkardığı yönündeki söylentileri de yalanladı, “aslında tam tersi. Bitfinex gibi insanlar bizi listeler. “

IOTA

Cardano, IOTA, Algorand Fiyat Analizi: 15 Eylül

Kaynak: TradingView’de IOTA / USD

IOTA, geçtiğimiz birkaç gün içinde iki kez 0,288 dolarlık direncin üzerinde bir alım satım seansını kapattı, ancak her iki sefer de seviyenin üzerinde kalamadı.

Müthiş Osilatör, madeni para için zayıf düşüş ivmesi gösterdi.

Direnç yakın zamanda birçok kez test edildi ve IOTA her seferinde daha yüksek bir düşük üretti. Fiyat dirence çok yakın olsa bile alıcılar devreye girerek IOTA’nın direnç seviyesini kısa sürede tersine çevirebileceğini belirtti.

Algorand [ALGO]

Cardano, IOTA, Algorand Fiyat Analizi: 15 Eylül

Kaynak: TradingView’de ALGO / USD

20 SMA (beyaz), yakın vadede düşüş göstermek için 50 SMA’nın (sarı) altına geçmekle tehdit etti. ALGO, direncin altında 0.39 $ seviyesinde 0.38 $ seviyesinde işlem gördü.

Parabolik SAR bir satın alma sinyali verdi, ancak fiyat, hareketli ortalamaların yanı sıra 0,39 $ seviyesinden dirençle karşılaştı. Bu seviyelerin ötesinde bir hareket, 100 SMA’da (pembe) daha fazla direnç görecek.

100 SMA’nın ötesinde bir hareket, bir yükseliş trendini tetikleyebilir. Fiyat, destek olarak yaklaşan direnç seviyesini geri çekemezse, düşüş eğilimine girebilir.