Cardano İçin Yeni Bir ATH Yakında Gelebilir! »Coin Otağ

Cardano [ADA] Altcoin her hafta tutarlı fiyat artışları kaydettiğinden, bir aydan fazla bir süredir 1 doların üzerinde işlem görüyor. Aslında, yalnızca bu hafta, ADA’nın değeri% 7’nin üzerinde arttı. Ancak altcoin fiyatının grafiklerde yer alan ATH’ye kıyasla% 17.85 düştüğünü belirtmekte fayda var.

Cardano ekosistemindeki bir dizi diğer yeni gelişmeler arasında, CRFA hisseleri havuzunun 5 Milyon ADA hissesine bağlanana kadar ücretini% 1’den% 0’a düşürdüğü vurgulanmalıdır. Paylaşılan ADA, 3,1 milyon sınırını henüz aşmıştı. Bu neyi gerektiriyordu? Peki, bunun yaptığı, ADA fiyatında paralel bir artışla likiditede bir düşüşe neden oldu.

Şimdi, kripto varlığının fiyatı Cardano’nun trendinin en ilginç veya göstergesi olmayabilir, ancak girişleri, çıkışları ve zincir üzerindeki verileri daha fazla bilgi sunabilir.

Cardano'nun boğa koşusu neden yeni başlıyor?

Yukarıdaki tabloya göre, stake edilen toplam ADA dolaşımdaki arzın% 70’inden fazlasına ulaştı. Ek olarak, bir başka ilginç ölçü, yeni ADA cüzdanlarının sayısı azaldıkça toplam ADA cüzdanlarının stake etme yüzdesinin artmasıdır. Bu, ATH’sinin% 5’ine yakın bir yerel zirveyi yeni başlatan ve hedefleyen genişletilmiş bir fiyat rallisinin göstergesidir.

Önümüzdeki ay Alonzo test ağının piyasaya sürülmesiyle, ADA’nın fiyatının önceki ATH’sini geçmesi ve 1,48 $ ‘ın üzerinde yeni bir yüksek seviyeye ulaşması bekleniyor. Yaratıcı Hoskinson geçtiğimiz günlerde Cardano’nun uzun vadede en iyi NFT platformu haline geleceğini duyurdu ve bunun, Cardano’nun piyasa değerinin CoinMarketCap’teki en iyi altcoinler arasında üçüncü sırada yer alacak kadar yükselmesine izin vereceği tahmin ediliyor.

Cardano, ölçümlerine dayanarak kendisini Ethereum’a karşı daha hazırlıklı bir rakip olarak sunmaya hazırlanıyor. Gelen akıllı sözleşmelerle Cardano, DeFi endüstrisinin pazar değerini yakalayacağından emin olduğu için daha güçlü bir rakip olacak. Şimdiye kadar, DeFi’nin ağ etkinliği, Ethereum’un artan piyasa değerine katkıda bulundu.

Bununla birlikte, ADA, DeFi’ye özgü piyasa değerini yakalayarak piyasa verimliliğinden faydalanacaktır. Tamamen seyreltilmiş piyasa değeri istikrarlı bir şekilde artıyor ve piyasa kapitalizasyonundaki artış, Cardano’nun fiyat rallisindeki büyümenin bir işareti olacak.

Burada ayrıca Ethereum’un son birkaç ayda piyasa değerindeki artışın ADA için rekabeti artırdığı söylenebilir. Bununla birlikte, kullanıcılarda daha önemli bir artış ve büyük HODLer’ların konsantrasyonu ile, ADA daha güçlü bir rakip olduğunu iddia edebilir. Şu anda, büyük HODLer’lar için konsantrasyon sayıları% 24’tür ve aynı olasılıkla bir fiyat artışına karşılık gelen bir artış alanı vardır.

Cardano (ADA) fiyatı şu anda 1.20 dolar seviyesinde.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!