Cardano Fiyat Analizi – Düşüş devam edecek mi? »Coin Otağ

Son 30 gün, yükseliş trendi açısından Cardano için ilginçti. 21 Kasım – 21 Aralık arasında Crypto varlık yıllık en yüksek seviyesi olan 0.193 $ ‘a tırmandı. Ancak, Son ralli sırasında 0.190 $ aralığını yeniden test ederken, o zamandan bu yana sadece birkaç gün içinde düştü. ADA’nın yükseliş momentumu şimdi düşerken, Cryptocurrency’in kısa vadeli grafiği, mevcut olabilecek diğer eğilimleri belirlemek için analiz edilebilir.

Cardano 1 saatlik grafik

Cardano

Kaynak: TradingView’de ADA / USD

Grafikten görülebileceği gibi, Cardano bir Azalan üçgenden bir kırılma geçiriyordu ve ardından Varlık 0.161 $ desteğinin altına düşüyordu. Şimdi, basın saatinden önceki saatlerde, büyük bir serbest düşüş varken, Crypto varlığın 0,150 dolarlık destek seviyesinden küçük bir geri çekilme kaydettiği görüldü. Geçen hafta, 0.150 $ birkaç kez test edildi ve ardından varlık her zaman geri dönmeyi başardı.

Ancak, yeniden test düşüş döneminde gerçekleştiği için destek artık zayıflayabilir. Şu anda, varlık yakın gelecekte bir yükseliş görünümünü yönetecekse, 0.150 $ ‘ın üzerinde kalmak kritik olacaktır.

Dahası, 50 Hareketli Ortalama da 0.161 $ ‘ın altında değer kaybetti.

Meşrulaştırma

Cardano

Kaynak: TradingView’de ADA / USD

Müthiş Osilatör veya AO, Cryptocurrency fiyatına göre düşüş momentumu açısından önemli bir düşüş yaşıyordu.

MACD, sinyal çizgisi grafiklerde MACD çizgisinin üzerinde kaldığı için muazzam bir düşüş gösteriyor. Göstergeler düşüş eğilimi gösterdi, ancak Stokastik RSI bir toparlanma sinyali verdi. Mavi çizgi, Alıcılar’ın önümüzdeki birkaç saat içinde piyasanın bir kısmını ellerinde tutmasına olanak tanıyan bir gelişme gibi görünüyordu.

Sonuç

Cardano’nun güçlü yukarı doğru hissi sürdürmesi için anahtar aralığı. 0.150 $ ‘ın altında bir düşüş ve 24-48 saatten fazla konsolidasyon geçen hafta inşa edilen pozitif hareketi etkileyebilir ve ayılar piyasada daha güçlü bir tutuş sağlayabilir.

Cardano (ADA) fiyatı şu anda 0.153088 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!