Cardano Fiyat Analizi »Coin Otağ

Cardano’nun (ADA) fiyatı bir haftadan uzun süredir yatay olarak işlem görürken, son 48 saat, yükseliş ivmesi sergisinde kripto para biriminin yükselişini gördü. Söz konusu artış, kripto para birimi baskı zamanında bu seviyeyi geçmeye çalışırken ADA’nın ani direncine yol açtı.

Cardano’nun fiyatı geçen hafta dar bir aralıkta işlem gördü. Belirtildiği gibi, son 48 saat, ADA’nın değerini grafiklerde yüzde 11’den fazla yükselten çoklu yükseliş ivmesi gördü.

Altcoin 1.51 dolarlık direnç seviyesini kırmaya çalışıyordu ve eğer boğalar fiyatı bu aralığın ötesine itebilirse, ADA önümüzdeki hafta oldukça fazla fiyat keşfinin tadını çıkarabilir ve oldukça büyük bir marjla yeni bir ATH kurabilir.

Bununla birlikte, bu ralli önümüzdeki 24-48 saat içinde tam olarak gerçekleşmezse, altcoin 0,93 dolarlık destek seviyesine doğru bir düşüşe duyarlı olabilir ve bu da işlem fiyatında yüzde 34’lük büyük bir düşüşe neden olabilir. Aslında, madeni para için 0,76 dolardan başka bir destek vardı.

ADA için düşüş senaryosu pek olası değildi. Arkasında önemli bir yükseliş ivmesi vardı, bu nedenle kısa pozisyonlar ideal görünmüyordu.

NEDEN
ADA’nın teknik göstergeleri, ADA’nın fiyat artışını destekleyen yükseliş hissini gösterdi. Stokastik gösterge, aynı aşırı alım bölgesine doğru ilerleyen bir yükseliş eğilimi gösterdi.

Bu, geçmiş emsallerde verilen çok yükseliş işaretidir. MACD, Sinyal çizgisinin MACD çizgisinin oldukça altında olduğunu kabul eder.

SONUÇ
Cardano’nun fiyatı son birkaç aydır grafiklerde oldukça istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yana doğru hareketin adil payına katlanmak zorunda olsa da, en son yükseliş hareketi, ATH’sini aşan fiyat keşfini tetikleyebilir.

Bununla birlikte, direnç seviyesi kırılmazsa, tüccarlar ani desteğin 0,93 $ ‘a düşmesini bekleyebilir.

“Sorumluluk reddi beyanı: Analizler yalnızca yazarın görüşleridir ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. “

Cardano (ADA) fiyatı şu anda 1.28 dolar seviyesinde.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!