Cardano Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

Piyasadaki diğer birçok Altcoin gibi, Cardano da yukarı yönlü ivmede bir düşüşe ve ardından bir konsolidasyon dönemine tanık oluyordu. Ancak, kripto para geçtiğimiz birkaç gün içinde yüksek bir değer kaydettiği için bu bir sonraki adım olarak görülebilir. Yazma sırasında Cardano, 5,65 milyar dolarlık piyasa değeriyle 0,1827 dolar değerinde idi.

Cardano bir saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de ADA / USD

Grafiğe göre, ADA’nın değeri düşmeden önce 0,1510 ABD dolarından 0,1972 ABD dolarına yükseldi. Fiyat önce 0.1883 $ ‘da fiyat seviyesini aştı ve ardından 0.1883 $ ile 0.1795 $ arasında konsolidasyona başladı. Bu arada, satış baskısı artıyor, ancak piyasadaki düşüş de oldukça istikrarsız bir tablo gösterdi.

Muhakeme

Göreceli Güç Endeksi, madalyonun düzeltme ile denge noktasına ulaştığını belirtir. Kararlı bir durumda olmasına rağmen, dijital varlığın fiyatı, madalyonun bir başka düşüşüne işaret edebilecek olan satış baskısını gösterir. .

Bu arada, Chaikin Para Akışı, sıfır çizgisinin altında kaldığı için paranın piyasadan dışarı aktığını zaten gösteriyordu.

Durum

Giriş: 0,1799 ABD doları
Kaybı Durdur: 0.1841 $
Kâr Al: 0,1731 $
Ödül Riski: 1.59

Sonuç

Madeni paranın başka bir düşüşe geçme olasılığına rağmen, piyasa hala oldukça istikrarsız görünüyordu. Fiyat düşüşünün kısa olması muhtemeldir ve bunu yukarı doğru bir hareket izleyebilir. Göstergeler piyasada düşüş eğilimine işaret ediyor, ancak tersine dönme belirtileri şu anda pek umut verici değil. Yatırımcılar mevcut fiyat seviyesinde minimum kar elde edebilecekler.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 28.990.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!