Cardano Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

Cardano pazarı son zamanlarda bir düşüşe tanık oldu ve toparlanmaya çalışıyor. Değer 0,3044 dolara düştü ve kripto para yazılırken 0,3107 dolardan işlem görüyordu. Bu kurtarma fiyatı, yatırımcılara dijital varlığı uzun süre devam ettirme fırsatı sağlayabilir.

Cardano bir saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de ADAUSD

Yukarıdaki Cardano grafiği, değerde ani bir düşüş ve ardından bir toparlanma gösterdi. Bununla birlikte, dijital varlığın değeri 0,2970 ABD Doları ile 0,3451 ABD Doları arasındaki sınırlı aralık arasında hareket ediyor. Bu aralık, dijital varlığın geri kazanım değerinin 0,3451 dolarlık direnci yeniden test edebileceğini gösterdi.

Muhakeme

Göreceli Güç Endeksi değeri düştü ve piyasadaki satış baskısına işaret ediyor, ancak iyileşme Cardano’yu denge bölgesine itiyor. Dijital varlığın satış ve satın alma baskısı bu aşamada dengelenecektir.

Ancak piyasadaki momentum azaldı ve büyük osilatör göstergesinin değeri sıfırın altına düştü.

Fiyat çubuklarının oldukça altında olan 50 hareketli ortalama, mum çubuklarına denk geldiğinden ve hareketli ortalama fiyat düzeldikçe fiyat çubuklarının altında kalmaya devam ettiğinden, piyasanın yükselişi de azaldı.

Önemli seviyeler

Giriş: 0,3219 $
Zarar Durdurma: 0,3074 $
Kar Al: 0.3450 $
Ödül Riski: 1.6

Sonuç

ADA’nın ticaret fiyatı son düşüşten sonra toparlanıyor ve fiyat dirence doğru yükseldikçe, kripto para biriminde uzun süredir devam eden tüccarlara küçük karlar verebilir. 0,3451 $ ‘lık direnç göz önüne alındığında, tüccarlar 0,3450 $’ dan kar elde edebilecekler. Bu, Bitcoin piyasasının trendde güçlü bir değişikliğe tanık olmaması koşuluyla gerçekleşebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 38.614.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!