Cardano, EOS, Dash Fiyat Analizi: 11 Ağustos

Cardano, EOS ve Dash, yazım sırasında konsolide / menzile bağlı görünüyordu ve fiyatlar grafiklerde patlamayı bekliyordu. Bununla birlikte, kısa vadeli zaman diliminde, yukarıda bahsedilen tüm kripto paraların yakın vadede kısa bir düşüş beklediği görülüyordu.

İçerik Başlıkları gizle

Cardano [ADA] yorum Yap

Cardano EOS Dash Fiyat Analizi 10 Ağustos

Kaynak: ADAUSD TradingView

Cardano [ADA] Litecoin tarafından devralınan CoinMarketCap artık listelerde sekizinci sırada değil [LTC]. Basın zamanında, ADA 3,7 milyar dolarlık piyasa kapitalizasyonuna sahipti ve son 24 saatte% 2,15 düşüş gösterdi. Cardano’nun PoS blokları ana ağa eklendiğinde, sahadaki bir başka akıllı sözleşme platformu olan Ethereum ile rekabet etmeyi hedefliyor.

Fiyata gelince, ADA son 15 gün için 0,122 ile 0,156 dolar arasında bir aralıkta bağlı görünüyordu. Fiyat grafikteki yüksek düşük seviyesinden çıktıkça aynı durum devam edecek.

Ayrıca RSI, pazardaki alıcılar için azalan ivmeye işaret etti ve Cardano’nun baskı süresi fiyat hareketiyle birlikte iyi bir gelişme. Dolayısıyla, ADA için sonraki hedefler arasında 0,128 ABD doları ve 0,122 ABD doları bulunur.

EOS İncelemesi

1597124893 567 Cardano EOS Dash Fiyat Analizi 10 Ağustos

Kaynak: EOSUSD TradingView

EOS’un Ethereum için başka bir rakip olması gerekiyor. Ancak, şimdi sıralamada 12. sıraya düştü ve basın tarihinde 2,89 milyar dolarlık piyasa değerini korudu. 3.048 dolarlık bir fiyatla WBTC, son 24 saatte% 1.48’lik bir artış gördü. Simetrik bir üçgenin oluşumu nedeniyle, kırılma her iki yönde de meydana gelebilir. Ancak, önceki trend göz önüne alındığında, bu bir devam modeli gibi görünüyor. Bu nedenle, sonuç bir yükseliş olabilir.

Ayrıca, MACD göstergesi Signal hattı ile iç içe geçti ve düşüş trendinin ardından MACD çizgisinin biraz üzerine çıktı.

DASH Yorumu

1597124893 339 Cardano EOS Dash Fiyat Analizi 10 Ağustos

Kaynak: DASHUSD TradingView

Bu gizlilik parası yalnızca bir Meksika kripto para borsası ile ortaklık kurup kendi kripto-banka kartını piyasaya sürmekle kalmadı, aynı zamanda son 17 gün içinde fiyatta% 56 artış gördü. Dash, baskı anında 95,82 dolardan fiyatlandırıldı ve 945 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahipti, bu da onu piyasadaki en büyük 23. kripto para birimi haline getirdi.

Ek olarak, fiyat genişleyen bir kama üzerinde keskin bir şekilde yükseliyordu. Aroon göstergesi düşüş eğilimi gösterdi [red] tüm hızıyla yükselen bir trendde [green] Buruşuk. Fiyat için kısa vadeli hedef 91,83 dolar.

Beğenebileceğiniz İçerik

madeni para etiketi heyecanFacebook, Telegram ve Instagram’dan da takip edebilirsiniz.