Cardano, Cosmos, Karşılaştırmalı Fiyat Analizi »Coin Otağ

Kripto alanındaki hemen hemen her alaka düzeyine sahip kripto para birimi, Bitcoin’in 19.400 dolardan düzeltmesiyle aynı zamana denk gelen bir fiyat düşüşü gördü. Bazı altcoinler yalnızca yeni, güçlü kazançları düzeltir ve daha uzun bir süre boyunca sağlıklı bir yükseliş trendinde olduğu düşünülebilir. Cardano ve Cosmos, Önemli geri çekilme seviyelerinde güçlü bir destek buldular ve yan yatırımlar önümüzdeki günler için ayarlanabilir. Comp jetonu kötü performans gösteriyordu ve geçen haftanın kazançları saatler içinde temizlendi.

Cardano [ADA]

Cardano, Cosmos, Bileşik Fiyat Analizi: 28 Kasım

Kaynak: TradingView’de ADA / USDT

ADA, Güçlü yükseliş trendinde bir düzelme yaşadı ve destek olarak% 61,8 geri çekilme seviyesini test etti, ADA’nın 0,101 $ ‘dan yüksek bir 0,182 $’ a hareketi için Fibonacci Retracement aracı kullanılarak çekildi.

ADA geçtiğimiz saatlerde değer kazandı, ancak işlem hacmi zayıftı. RSI da toparlandı ve son birkaç gün içinde yükseliş yönünde bir toparlanma ile nötr 50’de kaldı.

ADA, 0.146 $ ve 0.149 $ seviyelerine yakın başka bir satış dalgasıyla karşı karşıya kalabilirken, 0.127 $ ‘ın dolar için güçlü destek sunması beklenebilir.

ATOM [ATOM]

Cardano, Cosmos, Bileşik Fiyat Analizi: 28 Kasım

Kaynak: TradingView’de ATOM / USD

ATOM, Fibonacci Retracement aracı tarafından vurgulanan% 50 geri çekilme seviyesi olan 5.22 $ ‘lık bir destek seviyesine sahipti.

İşlem hacmi, ATOM’un önümüzdeki günlerde 5,2 dolardan işlem göreceğini göstermek için istikrarlı bir şekilde düştü. Ayrıca, BTC veya ETH’den gelen güçlü bir hareketten de büyük ölçüde etkilenecek.

MACD, ATOM’un son birkaç gün içinde% 20’ye yakın bir değer kaybettiği göz önüne alındığında, Varlığın arkasında güçlü bir düşüş ivmesi olduğunu gösterdi.

Bileşik [COMP]

Cardano, Cosmos, Bileşik Fiyat Analizi: 28 Kasım

Kaynak: TradingView’de COMP / USDT

COMP, Altcoin piyasasının geri kalanı dalgalandığında düşüş eğilimi gösterdi ve Bitcoin ATH’ye doğru ilerlediğinde muhtemelen tüm alan boyunca yükseliş hissiyle yukarı itildi.

Diğer Madeni Paralar, Yalnızca bir düzeltmeye tanıklık eden COMP, son 10 gün içindeki tüm kazançlarını ve birkaç saat içinde bazılarını sildi.

100 $ geçmişte COMP için güçlü bir destek bölgesi olmuştur ve bir kez daha daha iyi destek verebilir. COMP’un desteğin üzerinde konsolide etmesi veya önümüzdeki birkaç gün içinde seviyenin altına düşmesi beklenebilir.

Cardano (ADA) fiyatı şu anda 0.162898 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!